Cz En

Agility Small

  1. Datum: 08. 09. 2018
  2. Závod: Hodonín - Letní hodonínská tlapka III
  3. Rozhodčí: Lerlová, Kateřina (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 50.0 s
  6. Maximální čas: 96.0 s
  7. Délka: 193.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 3.86 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 Vlčková Dominika NICK / ELF Dejvické kvítko 0 0 0.0 0.0 40.4 4.78
2 039716 Jana Jourová Umpalumpa 0 0 0.0 0.0 41.61 4.64
3 079314 Kateřina Plichtová A3Ch Xsara Top Narcis 0 0 0.0 0.0 42.56 4.53
4 038909 Pavla Tomanová Kim 0 0 2.67 2.67 52.67 3.66
5 Pastorková Lenka Ellie / C.I.B. Bardigiana Victoria Festiva 1 0 0.0 5.0 43.25 4.46
6 Botka Adrián Rajsi / Raisi White Princess z Anacapri Anacapri 1 0 0.0 5.0 45.05 4.28
7 079215 Hana Bekerová Caireen Mondeo 0 1 0.0 5.0 45.77 4.22
8 035809 Dušan Buček A3Ch Lucky 1 0 0.0 5.0 49.16 3.93
9 092015 Marta Dobiášová Let's Go Nueva Sorpresa 1 0 0.0 5.0 49.97 3.86
10 Kušnierová Ivana Aiki / Aleki Bílý Hřebíček 1 1 2.28 12.28 52.28 3.69
11 Barborová Petra Frrr Via Bohemica 3 0 0.0 15.0 41.24 4.68
12 076217 Marcela Novotná Mike 0 2 25.27 35.27 75.27 2.56
DIS 000118 Kateřina Plichtová Cenzie Černý Křišťál DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000218 Adéla Havlíková Porsche von Schnappi Schnapp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Kušnierová Ivana Eliot / Crown Elliot Bílý Hřebíček DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Ptáček Václav Messi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 052018 Alena Bartková Ebi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 027617 Veronika Baldrichová Hoki Happines Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Köplingerová Ivana Sunny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000709 Radana Píšťková A3Ch Be My Jousee Tantum Auri DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Pastorková Lenka Billie / Billie-Jean Bohemia Willow DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Ondrušková Patrícia Larry DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Mareková Tatiana NAJLA / ELIS Královská Manta DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001817 Adéla Havlíková Extra Chance Janland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 080014 Soňa Haluzová A3Ch Beruška Z Barbořinského vršku DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 063916 Josef Mňaček Wynne Čajový lístek DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Fojtíková Monika Lola / Cherokee Krásná Louka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 017018 Kateřina Šimečková Edward Quinn z Krásné Gladys DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Ptáčková Ivana Neymi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 022218 Kateřina Mravcová Ebi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS