Cz En

Agility Small

  1. Datum: 15. 07. 2018
  2. Závod: Brno - Brněnský Drak
  3. Rozhodčí: Hajnala, Roman (SK)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 48.0 s
  6. Maximální čas: 86.0 s
  7. Délka: 164.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 19
  10. Postupová rychlost: 3.42 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 025113 Milena Mašková A3Ch Arawen Silver Mysterium 0 0 0.0 0.0 39.36 4.17
2 036616 Vladislav Kubica Merlin 0 0 0.0 0.0 42.67 3.84
3 000914 Zuzana Pavelcová Anabell Andrea My Lovefor 0 0 0.0 0.0 44.29 3.7
4 026517 Barbora Tesáková Nikyta 0 0 0.0 0.0 45.66 3.59
5 035809 Dušan Buček A3Ch Lucky 0 0 0.0 0.0 47.63 3.44
6 060114 Milena Mašková Karleec Silver Paradise 0 0 0.43 0.43 48.43 3.39
7 004017 Hana Hrdličková Brigitte Lék na duši 0 0 1.32 1.32 49.32 3.33
8 040117 Tereza Fialová Amazing Valiante de Diamond Koomet 0 0 1.99 1.99 49.99 3.28
9 Englmanova Miroslava Emily / Emily Sky Harisson 0 1 0.0 5.0 38.28 4.28
10 Englmanova Miroslava Fredy / Inett Fredy Haščíkova 1 0 1.82 6.82 49.82 3.29
11 031517 Kateřina Dědičková Darjeeling Big Scotty´s Dream 1 1 0.0 10.0 46.62 3.52
12 048611 Alena Rudigerová Doris Atomic Barabel 1 0 5.04 10.04 53.04 3.09
13 012118 Petra Molkupová Jakarta von Schnappi Schnapp 1 1 0.27 10.27 48.27 3.4
14 012518 Barbora Zelinková Bela z Heřmánkového kopce 3 0 0.0 15.0 45.59 3.6
15 034112 Hana Hrdličková AMBER PICO DE TEIDE 1 1 8.03 18.03 56.03 2.93
DIS 031418 Daniela Nováková APOLENA z Veteriny Fialové ZOO DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 053716 Andrea Škurekova Fík DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 072317 Lucie Šedová Xaydan Nini Biely démon DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 038909 Pavla Tomanová Kim DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Cabadajová Michaela Boo / Dark Speedjump Life Victory DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Suchovska Katarina Alpáč DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 030915 Jana Štefková Jenny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 004316 Lenka Pivodova Hurricane Od Cenicka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 036012 Michaela Dostálová Řízek DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 080014 Soňa Haluzová A3Ch Beruška Z Barbořinského vršku DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 034012 Hana Hrdličková ISBEL SILESIAN CRAMER DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 085514 Tereza Vaverková A3Ch Bony DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS