Cz En

Agility IV S

  1. Datum: 03. 07. 2011
  2. Závod: Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2011
  3. Rozhodčí: Graber, Rolf (CH)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 48.0 s
  6. Maximální čas: 72.0 s
  7. Délka: 170.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 3.54 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 056010 Denisa Lajmarová A3Ch Inkognito Smile Paleur 0 0 0.0 0.0 40.75 4.17
2 Adel Kružinska (SK) Abeille Elita Triumphans 0 0 0.0 0.0 42.46 4.0
3 Maria Tomilova (RU) Chicago 0 0 0.0 0.0 42.78 3.97
4 Maria Tomilova (RU) Aisknekht Master 0 0 0.0 0.0 44.04 3.86
5 037308 Alena Frankovičová A3Ch Connie Kiss Lenfir 0 0 0.0 0.0 44.36 3.83
6 Maria Tomilova (RU) Chapaj 0 0 0.31 0.31 48.31 3.52
7 Zuzana Pěčková (SK) Sheila Adia Avia 0 0 1.63 1.63 49.63 3.43
8 012008 Jan Fiala A3Ch Queen Christine z Arcamony 1 0 0.0 5.0 46.73 3.64
9 040508 Lucie Bočková A3Ch Alissa z Bukovských Lesů 0 0 6.9 6.9 54.9 3.1
10 Gabia Grasite (LT) no name 0 0 7.78 7.78 55.78 3.05
11 033506 Lucie Dušková A3Ch Lili z Vesničky u hranic 1 1 1.26 11.26 49.26 3.45
12 Pavel Krátky (SK) Fox Meadows Beetlejuice 0 1 6.47 11.47 54.47 3.12
13 056908 Lenka Blachová Meluzína 0 0 12.47 12.47 60.47 2.81
14 000709 Radana Píšťková A3Ch Be My Jousee Tantum Auri 1 0 11.49 16.49 59.49 2.86
15 034207 Pavla Kamrádová A3Ch Floyd 0 2 9.9 19.9 57.9 2.94
DIS Soňa Ivašková (SK) Hedera Zlatá Fantázia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 080509 Petra Kolbeková Hellcat Elvire Gold Florén DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 032910 Lenka Cíglerová A3Ch Cira Kutcher chan DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 033210 Marie Burešová A3Ch Bass DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001709 Lucie Dušková Klea Ze Souhvězdí Orionu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 018208 Kateřina Klimešová Jessie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 037808 Veronika Makovcová Jessie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 012810 Monika Merklová Adaibi Kham-mi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 013309 Jana Trojková Alasti Kham-Mi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 011104 Jana Raczová A3Ch Terri Black Moravské srdce DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 019411 Jana Šimperská Centík Dejvické kvítko DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 047810 Martina Zelinková Barsha Kham-Mi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Miriama Antalová (SK) A3ch. Bellonka Metuje DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001609 František Dušek A3Ch Holly Malý Klaun DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 018807 Petra Haspeklová A3Ch Andulka Wapini von Folge DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Olga Kwiecień-Maniewska (PL) MIRANDA ze Sztormowej DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 013806 Alena Lustyková A3Ch Aramis DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 004305 Renata Mandová A3Ch Alpinka Mondeo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 052708 Lukáš Palm A3Ch High Energy Lovely Binisi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 007805 Jana Šimperská Cleofáš Porubský květ DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Pavol Vakonič (SK) Cira Caria Tantum Auri DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Krisztina Wéber (HU) Luiszer's Qaxi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Soňa Ivašková (SK) Misha DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS