Cz En

Agility 7 (MS jednotlivci) S

  1. Datum: 26. 06. 2011
  2. Závod: Prostějov - 2. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility
  3. Rozhodčí: Graber, Rolf (CH)
  4. Typ: Spec
  5. Standardní čas: 39.0 s
  6. Maximální čas: 60.0 s
  7. Délka: 160.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 4.1 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 004305 Renata Mandová A3Ch Alpinka Mondeo 0 0 1.41 1.41 40.41 3.96
2 040508 Lucie Bočková A3Ch Alissa z Bukovských Lesů 0 0 2.79 2.79 41.79 3.83
3 067609 Jitka Krejcárková Ax-agility Bohemia Alké 1 0 0.13 5.13 39.13 4.09
4 033506 Lucie Dušková A3Ch Lili z Vesničky u hranic 0 0 5.48 5.48 44.48 3.6
5 013806 Alena Lustyková A3Ch Aramis 1 0 1.84 6.84 40.84 3.92
6 012008 Jan Fiala A3Ch Queen Christine z Arcamony 0 0 7.04 7.04 46.04 3.48
7 020906 Veronika Nehybová Fantom Černý faun 0 1 2.92 7.92 41.92 3.82
8 002209 Andrea Novotná Bernie Andreas Dresdens Bomba 1 0 2.97 7.97 41.97 3.81
9 016810 Aneta Slavíková Black Berry Prague Haley 0 1 4.53 9.53 43.53 3.68
10 034507 Zuzana Pacáková Kissing Katty z Jeřeně 2 0 0.0 10.0 38.85 4.12
11 056908 Lenka Blachová Meluzína 1 0 12.39 17.39 51.39 3.11
12 019609 Alena Janská Classica Z Dáblovy Studánky 2 1 6.0 21.0 45.0 3.56
DIS 013009 Lenka Hajduková Magic Touch Gavany's Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 002706 Věra Bůbalová A3Ch Barbara Allen Earl's Legend DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001609 František Dušek A3Ch Holly Malý Klaun DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 037308 Alena Frankovičová A3Ch Connie Kiss Lenfir DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 049407 Jitka Klozová A3Ch Aninka Malý kouzelník DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 029205 Martina Konečná A3Ch Amazing Cherub the Little Bodyguard DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 023006 Kateřina Meierová Dancing Daisy z Jeřeně DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 052708 Lukáš Palm A3Ch High Energy Lovely Binisi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000709 Radana Píšťková A3Ch Be My Jousee Tantum Auri DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 035704 Monika Šaling A3Ch Vinnie Moravské srdce DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 038809 Barbora Široká Dan DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 174703 Radmila Nováková A3Ch Arny Katka z hor DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 018111 Radmila Nováková Alba Vašata DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS