Cz En

Jumping C (MS jednotlivci) S

  1. Datum: 25. 06. 2011
  2. Závod: Prostějov - 2. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility
  3. Rozhodčí: Schauwecker, Ernst (DE)
  4. Typ: Spec
  5. Standardní čas: 35.0 s
  6. Maximální čas: 54.0 s
  7. Délka: 150.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 0
  10. Postupová rychlost: 4.29 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 013009 Lenka Hajduková Magic Touch Gavany's Bohemia 0 0 0.0 0.0 31.17 4.81
2 034507 Zuzana Pacáková Kissing Katty z Jeřeně 0 0 0.0 0.0 32.03 4.68
3 049407 Jitka Klozová A3Ch Aninka Malý kouzelník 0 0 0.0 0.0 32.38 4.63
4 029205 Martina Konečná A3Ch Amazing Cherub the Little Bodyguard 0 0 0.0 0.0 32.62 4.6
5 067609 Jitka Krejcárková Ax-agility Bohemia Alké 0 0 0.0 0.0 32.73 4.58
6 013806 Alena Lustyková A3Ch Aramis 0 0 0.0 0.0 33.69 4.45
7 040508 Lucie Bočková A3Ch Alissa z Bukovských Lesů 0 0 0.0 0.0 34.27 4.38
8 035704 Monika Šaling A3Ch Vinnie Moravské srdce 0 0 0.0 0.0 34.29 4.37
9 037308 Alena Frankovičová A3Ch Connie Kiss Lenfir 0 0 0.0 0.0 34.52 4.35
10 002209 Andrea Novotná Bernie Andreas Dresdens Bomba 1 0 0.0 5.0 33.93 4.42
11 020906 Veronika Nehybová Fantom Černý faun 1 1 0.0 10.0 32.7 4.59
12 174703 Radmila Nováková A3Ch Arny Katka z hor 0 2 17.17 27.17 52.17 2.88
DIS 019609 Alena Janská Classica Z Dáblovy Studánky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 016810 Aneta Slavíková Black Berry Prague Haley DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 056908 Lenka Blachová Meluzína DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 002706 Věra Bůbalová A3Ch Barbara Allen Earl's Legend DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001609 František Dušek A3Ch Holly Malý Klaun DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 033506 Lucie Dušková A3Ch Lili z Vesničky u hranic DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 012008 Jan Fiala A3Ch Queen Christine z Arcamony DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 004305 Renata Mandová A3Ch Alpinka Mondeo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 023006 Kateřina Meierová Dancing Daisy z Jeřeně DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 052708 Lukáš Palm A3Ch High Energy Lovely Binisi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000709 Radana Píšťková A3Ch Be My Jousee Tantum Auri DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 038809 Barbora Široká Dan DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 018111 Radmila Nováková Alba Vašata DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS