Cz En

JUMPING

  1. Datum: 18. 06. 2011
  2. Závod: Rychnov nad Kněžnou - Rychnovský rarášek
  3. Rozhodčí: Podmolová, Jaroslava (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 41.0 s
  6. Maximální čas: 70.0 s
  7. Délka: 160.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 3.9 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 003108 Eva Kočnarová A3Ch Brownstorm 0 0 0.0 0.0 34.13 4.69 V V
2 035610 Alžběta Štěpánková Panter Blade Black Fitmin 0 0 0.0 0.0 36.11 4.43 V V
3 001005 Eva Vrkočová Armina Bílý Bohém 0 0 0.0 0.0 39.23 4.08 V V
4 002009 Martina Černá Zlaťák 0 0 1.0 1.36 42.36 3.78 V V
5 000909 Pavel Košek A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny 1 0 0.0 5.0 31.42 5.09 V V
6 009105 David Merta Simir 1 0 0.0 5.0 39.43 4.06 V V
7 010104 Josef Rychnovský Charrier de Alphaville Bohemia 0 1 0.0 5.0 40.62 3.94 V V
8 002709 Marek Beneš Asuka Z Tauri 0 0 6.0 5.75 46.75 3.42 V V
9 025607 Martina Miková Brita 0 1 1.0 5.79 41.79 3.83 V V
10 032310 Lenka Matušková Divoška Chlupatý hopan 0 0 8.0 7.52 48.52 3.3 VD VD
11 044109 David Merta Anthony z Tau´Ri 0 1 3.0 7.88 43.88 3.65 VD VD
12 005009 Martina Miková Haidy 1 0 4.0 8.86 44.86 3.57 VD VD
13 014609 Lenka Matušková Cácorka Chlupatý hopan 2 0 0.0 10.34 41.34 3.87 VD VD
14 030007 Daniela Kejzlarová Fair Play z Kovárny 1 1 0.0 10.48 41.48 3.86 VD VD
15 056810 Zuzana Tvrzníková Balda ze Staroměstských vrchů 2 0 1.0 11.32 42.32 3.78 VD VD
16 032207 Jitka Stejskalová Maggie Family CItas CS 0 0 12.0 12.03 53.03 3.02 VD VD
17 034407 Ivana Kašpárková Chunkie Brown Vanilka 3 0 2.0 16.66 42.66 3.75 D D
18 041007 Alžběta Štěpánková Eliza Fitmin 1 2 7.0 22.19 48.19 3.32 D D
19 034011 Šárka Kovářová Princess 6 0 3.0 32.75 43.75 3.66 BO BO
DIS 032407 Zdeňka Altová Barborka Chlupatý hopan DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 047809 Zdeňka Altová Cecilka Chlupatý hopan DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 045410 Soňa Klímová Newton Akumulátor DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 015709 Šárka Urbanová A3Ch Terri DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 030708 Veronika Chadimová Wiky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 002511 Kristýna Laštůvková Elton John Tender Flash DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 025510 Pavla Pichová Antwerp od Dorrinky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 053408 Eva Vrkočová Aneta Orlický Poklad DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 035904 Lenka Matušková Andělka Chlupatý hopan DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 037305 Eva Neumannová Bobeš DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 050909 Gabriela Podolská Archi Pekelské štěstí DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 003810 Jana Jamborová Credo Bestmudi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 029306 Věra Bařinková Twixey Bitt Box DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 022607 Zuzana Nosková Héra z Dávné země DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS