Cz En

2. zkouška LA1

  1. Datum: 18. 02. 2017
  2. Závod: Sviadnov u Frýdku-Místku - Únorové dvojité tukobraní
  3. Rozhodčí: Máčková, Jiřina (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 44.0 s
  6. Maximální čas: 80.0 s
  7. Délka: 145.0 m
  8. Kategorie: A1
  9. Velikost: L
  10. Počet překážek: 15
  11. Postupová rychlost: 3.3 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 Magdalena Kasprzyk Yoda Ears Master Jah Jah 0 0 0.0 0.0 26.51 5.47 V V
2 Simona Némethová Apolenka Ninuland 0 0 0.0 0.0 28.16 5.15 V V
3 005216 Daniela Děržáková Bryn Corlan Gi 0 0 0.0 0.0 28.19 5.14 V V
4 052414 Daniela Rychlíková Ann Fleurette From Their Hearts 0 0 0.0 0.0 29.11 4.98 V V
5 042315 Lenka Kabátová Afrodita Love from Tatras 0 0 0.0 0.0 30.14 4.81 V V
6 086815 Michaela Vyhlídalová Daisy 0 0 0.0 0.0 39.15 3.7 V V
7 097915 Klára Mrázková Mia 0 0 0.0 0.0 40.8 3.55 V V
8 039116 Veronika Tománková Acné 1 0 0.0 5.0 29.85 4.86 V V
9 020714 Veronika Urbášková DukiSoutajansolmu AquaFox 1 0 0.0 5.0 31.81 4.56 V V
10 028815 Lenka Ztratilová Accer Black Mirabell 1 0 0.0 5.0 32.57 4.45 V V
11 025314 Lenka Ztratilová Mirabell Daraskár 1 0 0.0 5.0 33.05 4.39 V V
12 Monika Wojciechowska Never Never Land E' PHOENIX 0 1 0.0 5.0 35.2 4.12 V V
13 083315 Barbora Mikušová Commander river Černý kondor 1 0 0.0 5.0 36.27 4.0 V V
14 051715 Hana Maczková Jasper Haliba 1 1 0.0 10.0 33.6 4.32 VD VD
15 077115 Aleš Němec Bolt Czech Black 0 2 0.0 10.0 38.21 3.79 VD VD
16 031816 Yvona Pařízková Dori Iew's Wonder 1 2 0.0 15.0 37.76 3.84 VD VD
17 089016 Aleksandra Hojeńska Blade 2 1 0.0 15.0 39.22 3.7 VD VD
18 093014 Magda Maralíková Dorotka 2 2 9.58 29.58 53.58 2.71 BO BO
DIS 084116 Dana Cábová Mia Mia Deabei DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Bożena Ludqig Banshee Love Te Salutant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Karolina Skowron Furia Marshall Dogs DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 080316 Veronika Urbášková Ad Astra Wäka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 086516 Veronika Petrová Boni Amici Wäka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO