Cz En

jumping L

  1. Datum: 08. 10. 2016
  2. Závod: Rokycany - Rokycanská skočná
  3. Rozhodčí: Maroušková, Jitka (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 37.0 s
  6. Maximální čas: 63.0 s
  7. Délka: 141.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 17
  10. Postupová rychlost: 3.81 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 055208 Jana Dušková A3Ch Crazy Charlie Mintaka 0 0 0.0 0.0 32.2 4.38
2 003014 Barbora Múdra Saxana 1 0 0.0 5.0 33.84 4.17
3 066212 Milena Čechurová Athos Blesk Dog-rose Hill 0 1 0.0 5.0 33.93 4.16
4 043413 Radek Vandra Lucy 1 0 0.0 5.0 35.17 4.01
5 019814 Anna Kábová Eby 1 1 1.61 11.61 38.61 3.65
6 081812 Martina Kučerová Cesy Vernika z Vysočiny 0 1 8.39 13.39 45.39 3.11
7 091214 Petra Šedivá Aston Martin 2 1 0.0 15.0 34.27 4.11
8 069012 Pavla Chlustinová Bessy 1 0 13.68 18.68 50.68 2.78
9 083415 Markéta Polívková Lara 2 1 5.38 20.38 42.38 3.33
10 078115 Ondřej Choc Django Hola Hopa 1 2 9.25 24.25 46.25 3.05
DIS 031916 Monika Bystrianská Donnafugata Angheli Z Brzáneckých vinohradů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 032016 Lucie Růžičková Diamond Shiraz z Brzáneckých vinohradů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 031015 Dominika Smíšková Charlota Devon Exe DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 078814 Patricia Beran Amy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 009616 Markéta Cibulková Idol Tender Flash DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 064316 Tomáš Huml Affra Beauty Monpeja DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 009216 Kateřina Kaderová Liberty Emily Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 042716 Lenka Růžková Besy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 066315 Lenka Fialová Aurem Alba from Their Hearts DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 057915 Beáta Žemličková Abet Bacchus Bordó DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 021114 Marcela Hašlerová Avalanche Based on ball DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 061414 Petra Jindrová Come Back Koryfej DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 012714 Andrea Svobodová Art Bestagility DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 064514 Lenka Fialová Arctic Princ Nica Bohemica DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 090314 Radek Vandra Diamond Rose Wonderfull Dream DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 019912 Ilona Liebichová Eks DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 077711 Ivana Brabcová Beebee Preberry DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 027712 Jana Dušková Baby Pepina Graceful Avalanche DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 026308 Radomír Hošta Valiant Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 055510 Zdeněk Straka A3Ch Bruno Doll Budgerigar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 029714 Ilona Liebichová Vince Gulden Land DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 096214 Jan Odvody Dalka od PČR DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 006215 Lenka Kašparová Grace Jessie Kogito Easter DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000115 Lenka Řezníčková I Believe I Can Fly DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 020016 Nela Humlová Zuzanka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS