Cz En

Agility Open L

  1. Datum: 04. 06. 2016
  2. Závod: Ludslavice - O Zlínský ranec XI. + IX. MR ACD
  3. Rozhodčí: Hauser, Fritz (AT)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 50.0 s
  6. Maximální čas: 80.0 s
  7. Délka: 170.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 19
  10. Postupová rychlost: 3.4 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 141414 Adriana Slezáková A3Ch Jerry 0 0 0.0 0.0 30.61 5.55
2 015410 Radka Mokrišová A3Ch Apo Mawlch 0 0 0.0 0.0 32.8 5.18
3 029015 Vladimír Šůstek Aiby Džuka 0 0 0.0 0.0 33.95 5.01
4 022112 Kateřina Bulawová A3Ch Berta z Portyčské zahrady 0 0 0.0 0.0 39.18 4.34
5 035009 Kateřina Džumanová Aldora Šumící křídla 0 0 0.0 0.0 39.54 4.3
6 015613 Petr Tomala Aimie Rájecký kopec 0 0 0.0 0.0 42.95 3.96
7 003112 Zdeněk Lukovics Aurélia Dai Muratori 1 0 0.0 5.0 32.91 5.17
8 078009 Martina Josefusová Conny 1 0 0.0 5.0 34.35 4.95
9 011414 Lucie Mišurcová Ebby 1 0 0.0 5.0 36.76 4.62
10 061213 Kateřina Džumanová Aran Džuka 1 0 0.0 5.0 37.39 4.55
11 061113 Kateřina Džumanová Asia Džuka 1 0 0.0 5.0 38.26 4.44
12 030014 Miluše Mikulová Azira Džuka 0 1 0.0 5.0 39.92 4.26
13 048508 Zuzana Jašková Connie Mladá Živa 1 0 0.0 5.0 41.49 4.1
14 060311 Eva Panáčová Amazon Annie Devil of Highland 0 2 0.0 10.0 39.43 4.31
15 026216 Denisa Lajmarová Lady-Killer Bohemia Alké 3 0 0.0 15.0 34.48 4.93
16 Nina Zdrazilova Jumpin Joker´s Guilian Jumpin Joker´s 3 0 0.0 15.0 37.79 4.5
17 056812 Jana Ullver Bold Bedali Devil of Highland 1 2 0.0 15.0 37.89 4.49
18 008111 Vendula Sklenaříková Quincy Blue Vanilka 1 2 0.0 15.0 43.48 3.91
19 073214 Kateřina Košárková Airy 3 1 0.0 20.0 42.51 4.0
20 016615 Martina Psotová Funny Honey Navi Island 4 1 0.0 25.0 35.94 4.73
21 040507 Jana Ullver Falstaff vom Palmbachtal 4 1 0.0 25.0 42.68 3.98
22 005712 Soňa Benešová Frederick z Temného hvozdu 7 1 0.0 40.0 39.66 4.29
DIS 150015 Zuzana Jašková Damisi Diandra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 006916 Michaela Krahulíková Marley Ardenhill DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 010216 Silvie Metelová Jaminn-Axa Xapatán DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 074215 Eliška Gazárková Rock Gulden Land DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 014116 Robin Prinke Bay Awakee Thiwahe DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 026114 Zuzana Mazurková Esa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 091015 Zuzana Mazurková Destiny Kay Quick Angel DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 019516 Miroslava Suchánková ml. Alexia de Alphaville Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 028108 Soňa Benešová Archibald Bohemian Oak DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 013812 Bronislava Cigánková Arco Fron Fighter DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 021514 Jana Lutnerová Arwen Manthy Prague DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 056914 Vendula Sklenaříková Never Say Never Black Chevers DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 019114 Nikola Kajpušová A3Ch Art Sites Moravia Masai Mara DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS