Cz En

JUMPING

  1. Datum: 25. 04. 2011
  2. Závod: Třebíč - Velikonoční beránek
  3. Rozhodčí: Grygar, Antonín (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 34.0 s
  6. Maximální čas: 68.0 s
  7. Délka: 158.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 19
  10. Postupová rychlost: 4.65 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 086109 Martin Uřičař Jatagan de Alphaville Bohemia 0 0 0.0 0.0 29.6 5.34 V V
2 Ziolkowska Magdalena Leck Bohemia Alké 0 0 0.0 0.0 29.72 5.32 V V
3 033005 Romana Košťálová Quargo Bohemia Alké 0 0 0.0 0.0 30.22 5.23 V V
4 057708 Aneta Grygarová A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké 0 0 0.0 0.0 30.75 5.14 V V
5 029607 Martina Vaškebová Cindy Ayky 1 0 0.0 5.0 28.62 5.52 V V
6 003508 Petra Březinová Arnošt 1 0 0.0 5.0 33.43 4.73 V V
7 044108 Marie Řežábková A3Ch Boldy Od Zlatonosné Říčky 1 1 0.0 10.03 34.03 4.64 VD VD
8 051910 Jiří Skolek Barbucha Katčina smečka 1 0 5.0 10.09 39.09 4.04 VD VD
9 051810 Jiří Skolek Emia Ayky 0 1 7.0 11.62 40.62 3.89 VD VD
10 Vetráková Zuzana Antoinette Bambabibi 2 1 0.0 15.0 32.6 4.85 VD VD
11 003509 Simona Švestková Mark Twain Boramo Sole 0 1 11.0 16.19 45.19 3.5 D D
12 032310 Lenka Matušková Divoška Chlupatý hopan 2 0 15.0 24.93 48.93 3.23 D D
13 044208 Jarmila Borková Max 1 2 11.0 26.09 45.09 3.5 BO BO
DIS 000507 Radana Růžičková A3Ch Cassidy Ayky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 035310 Aneta Grygarová A3Ch Daithi Gee Fort Victory DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 021610 Kateřina Pejchalová Jackie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 052508 Irena Kochová Lancelot Fitmin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Ziolkowska Magdalena Mawich Turk DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 007710 Radana Píšťková A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001907 Věra Janatová Hector Stanios DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 058110 Karel Kurc A3Ch BIG CHOCOLATE z Lodice DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 031209 Jaroslav Hedvičák Nica z Dašického zátiší DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 072509 Martina Rosická Akira Ze Štokova DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 035009 Kateřina Džumanová Aldora Šumící křídla DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000208 Eva Hedvičáková Angelina Jolie Tender Flash DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 009110 Michaela Stanovičová Bohumil Sub Tilia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 014009 Martina Konečná Dost Dobrá Nirreterrit DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 050210 Adriana Slezáková A3Ch Crazy Cowboy Wonderfull Dream DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 048910 Lucie Bartelová Atia Rájecký kopec DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 008810 Miroslav Nymburský Bubble of Joy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 014609 Lenka Matušková Cácorka Chlupatý hopan DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS