Cz En

Soutěž podle roku narození

  1. Datum: 29. 08. 2015
  2. Závod: Skochovice - Agility víkend - OK - Noční hrátky
  3. Typ: A
  4. Standardní čas: 51.0 s
  5. Maximální čas: 86.0 s
  6. Délka: 198.0 m
  7. Velikost: S
  8. Počet překážek: 20
  9. Postupová rychlost: 3.9 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 031510 Jana Šedivá A3Ch Yasmin Šedý vévoda 0 0 0.0 0.0 37.93 5.22 V V
2 001811 Petr Vajgl A3Ch Terry 0 0 0.0 0.0 43.19 4.58 V V
3 075912 Václav Borůvka A3Ch Gréta Garbo Drofa 0 0 0.0 0.0 43.4 4.56 V V
4 061209 Tereza Martišová Gray Chagy Lenfir 0 0 0.0 0.0 43.81 4.52 V V
5 018312 Nella Semecká A3Ch Maggie 0 0 0.0 0.0 44.0 4.5 V V
6 043508 Daniela Borůvková A3Ch Iris ze Sváškova dvora 0 0 0.0 0.0 48.0 4.13 V V
7 076309 Aneta Pechoušková Hillary Dark Cloud 0 0 0.0 0.0 48.5 4.08 V V
8 011208 Petr Vajgl A3Ch Luccy 0 0 0.0 0.0 48.68 4.07 V V
9 007015 Denisa Lajmarová A3Ch Unreal Ladykiller The Roadrunners 1 0 0.0 5.0 38.66 5.12 V V
10 006612 Martina Binarová Darsy Elita Triumphans 1 0 0.0 5.0 40.64 4.87 V V
11 022310 Michaela Glossová Aimee Gee Runique 1 0 0.0 5.0 42.12 4.7 V V
12 046010 Petra Vaverková A3Ch Easter Elfie Koryfej 0 1 0.0 5.0 43.99 4.5 V V
13 072511 Jana Šůstalová Matýsek 1 0 0.38 5.38 51.38 3.85 V V
14 010709 Barbora Doudová Mates 0 0 6.0 6.0 57.0 3.47 VD VD
15 070712 Barbara Matějková Ammy 0 0 6.9 6.9 57.9 3.42 VD VD
16 066611 Alena Podrazká Lucifer od Prachovských skal 0 0 9.48 9.48 60.48 3.27 VD VD
17 068912 Denisa Kopecká A3Ch Babů Long Princess de H4P 2 0 0.0 10.0 42.15 4.7 VD VD
18 050214 Jana Šedivá Atis Alien Life form 1 1 0.0 10.0 43.7 4.53 VD VD
19 060412 Petra Nosková Di Piccola Amazonka 2 0 0.0 10.0 50.07 3.95 VD VD
20 022210 Michaela Glossová A3Ch Asset Mojo Runique 0 0 10.66 10.66 61.66 3.21 VD VD
21 059612 Lenka Brojová A3Ch Riči Bri-Col Black and White 1 1 1.35 11.35 52.35 3.78 VD VD
22 066011 Miroslav Lukeš Chane Golden Baby Radeto 0 1 11.37 16.37 62.37 3.17 D D
23 006115 Eliška Tučková Maya 1 0 16.81 21.81 67.81 2.92 D D
24 053015 Tomáš Dočkal Agnes 2 2 10.01 30.01 61.01 3.25 BO BO
DIS 051915 Daniela Martinková Beny Ricardo Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS D
DIS 060814 Jana Šůstalová Uriel Chuck Top Narcis DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS D
DIS Giel Jitka Ginger Mandylion DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS D
DIS 033211 Jana Sovadinová Alejandra Amaya Buenos Hermanos DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS D
DIS 062314 Petra Haspeklová Apple Juice Rose Speedlight DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS D
DIS 071412 Daniela Martinková Baldini Ricardo Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS D
DIS 004811 Květa Sálusová Amy Sobasan DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS D
DIS 037813 Jaroslav Frančík A3Ch Atis Elita Triumphans DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS D
DIS 067609 Jitka Krejcárková Ax-agility Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS D