Cz En

Jumping družstev

  1. Datum: 28. 08. 2015
  2. Závod: Skochovice - Agility víkend - OK - Noční hrátky
  3. Rozhodčí: Grygar, Antonín (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 46.0 s
  6. Maximální čas: 69.0 s
  7. Délka: 171.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 3.7 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 031510 Jana Šedivá A3Ch Yasmin Šedý vévoda 0 0 0.0 0.0 34.59 4.94 V V
2 067609 Jitka Krejcárková Ax-agility Bohemia Alké 0 0 0.0 0.0 34.78 4.92 V V
3 050214 Jana Šedivá Atis Alien Life form 0 0 0.0 0.0 34.97 4.89 V V
4 012810 Monika Merklová Adaibi Kham-mi 0 0 0.0 0.0 35.68 4.79 V V
5 061209 Tereza Martišová Gray Chagy Lenfir 0 0 0.0 0.0 36.44 4.69 V V
6 006612 Martina Binarová Darsy Elita Triumphans 0 0 0.0 0.0 36.55 4.68 V V
7 059612 Lenka Brojová A3Ch Riči Bri-Col Black and White 0 0 0.0 0.0 37.05 4.62 V V
8 075912 Václav Borůvka A3Ch Gréta Garbo Drofa 0 0 0.0 0.0 37.07 4.61 V V
9 001811 Petr Vajgl A3Ch Terry 0 0 0.0 0.0 39.19 4.36 V V
10 022210 Michaela Glossová A3Ch Asset Mojo Runique 0 0 0.0 0.0 39.68 4.31 V V
11 037813 Jaroslav Frančík A3Ch Atis Elita Triumphans 0 0 0.0 0.0 40.28 4.25 V V
12 060814 Jana Šůstalová Uriel Chuck Top Narcis 0 0 0.0 0.0 41.15 4.16 V V
13 033211 Jana Sovadinová Alejandra Amaya Buenos Hermanos 0 0 0.0 0.0 41.66 4.1 V V
14 011208 Petr Vajgl A3Ch Luccy 0 0 0.0 0.0 42.5 4.02 V V
15 004811 Květa Sálusová Amy Sobasan 0 0 0.0 0.0 43.94 3.89 V V
16 006115 Eliška Tučková Maya 0 0 0.0 0.0 44.47 3.85 V V
17 070712 Barbara Matějková Ammy 0 0 0.0 0.0 44.78 3.82 V V
18 066011 Miroslav Lukeš Chane Golden Baby Radeto 0 0 1.69 1.69 47.69 3.59 V V
19 068912 Denisa Kopecká A3Ch Babů Long Princess de H4P 1 0 0.0 5.0 36.32 4.71 V V
20 046010 Petra Vaverková A3Ch Easter Elfie Koryfej 0 1 0.0 5.0 38.62 4.43 V V
21 076309 Aneta Pechoušková Hillary Dark Cloud 0 1 0.0 5.0 44.9 3.81 V V
22 060412 Petra Nosková Di Piccola Amazonka 0 0 6.65 6.65 52.65 3.25 VD VD
23 022310 Michaela Glossová Aimee Gee Runique 0 0 9.2 9.2 55.2 3.1 VD VD
24 043508 Daniela Borůvková A3Ch Iris ze Sváškova dvora 1 1 0.56 10.56 46.56 3.67 VD VD
25 066611 Alena Podrazká Lucifer od Prachovských skal 0 0 10.67 10.67 56.67 3.02 VD VD
26 053015 Tomáš Dočkal Agnes 1 1 0.91 10.91 46.91 3.65 VD VD
27 010709 Barbora Doudová Mates 0 0 11.38 11.38 57.38 2.98 VD VD
28 075211 Renáta Ježková Didi From Golden Moravia 0 1 8.65 13.65 54.65 3.13 VD VD
29 Giel Jitka Ginger Mandylion 1 1 4.1 14.1 50.1 3.41 VD VD
DIS 071412 Daniela Martinková Baldini Ricardo Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS D
DIS 007015 Denisa Lajmarová A3Ch Unreal Ladykiller The Roadrunners DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS D
DIS 062314 Petra Haspeklová Apple Juice Rose Speedlight DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS D
DIS 072511 Jana Šůstalová Matýsek DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS D
DIS 018312 Nella Semecká A3Ch Maggie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS D
DIS 051915 Daniela Martinková Beny Ricardo Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS D