Cz En

Jumping dvojic

  1. Datum: 28. 08. 2015
  2. Závod: Skochovice - Agility víkend - OK - Noční hrátky
  3. Rozhodčí: Grygar, Antonín (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 44.0 s
  6. Maximální čas: 66.0 s
  7. Délka: 170.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 3.9 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 062314 Petra Haspeklová Apple Juice Rose Speedlight 0 0 0.0 0.0 35.13 4.84 V V
2 075912 Václav Borůvka A3Ch Gréta Garbo Drofa 0 0 0.0 0.0 35.72 4.76 V V
3 006612 Martina Binarová Darsy Elita Triumphans 0 0 0.0 0.0 36.6 4.64 V V
4 001811 Petr Vajgl A3Ch Terry 0 0 0.0 0.0 38.1 4.46 V V
5 018312 Nella Semecká A3Ch Maggie 0 0 0.0 0.0 39.22 4.33 V V
6 011208 Petr Vajgl A3Ch Luccy 0 0 0.0 0.0 42.68 3.98 V V
7 004811 Květa Sálusová Amy Sobasan 0 0 0.0 0.0 43.06 3.95 V V
8 066011 Miroslav Lukeš Chane Golden Baby Radeto 0 0 1.88 1.88 45.88 3.71 V V
9 022310 Michaela Glossová Aimee Gee Runique 0 0 2.5 2.5 46.5 3.66 V V
10 031510 Jana Šedivá A3Ch Yasmin Šedý vévoda 1 0 0.0 5.0 31.19 5.45 V V
11 007015 Denisa Lajmarová A3Ch Unreal Ladykiller The Roadrunners 1 0 0.0 5.0 31.69 5.36 V V
12 068912 Denisa Kopecká A3Ch Babů Long Princess de H4P 1 0 0.0 5.0 38.87 4.37 V V
13 022210 Michaela Glossová A3Ch Asset Mojo Runique 0 1 0.0 5.0 42.78 3.97 V V
14 006115 Eliška Tučková Maya 0 1 0.8 5.8 44.8 3.79 V V
15 070712 Barbara Matějková Ammy 0 1 4.85 9.85 48.85 3.48 VD VD
16 059612 Lenka Brojová A3Ch Riči Bri-Col Black and White 1 1 0.0 10.0 41.59 4.09 VD VD
17 010709 Barbora Doudová Mates 0 1 6.53 11.53 50.53 3.36 VD VD
18 060814 Jana Šůstalová Uriel Chuck Top Narcis 2 0 1.55 11.55 45.55 3.73 VD VD
19 060412 Petra Nosková Di Piccola Amazonka 1 1 1.96 11.96 45.96 3.7 VD VD
20 066611 Alena Podrazká Lucifer od Prachovských skal 0 1 9.06 14.06 53.06 3.2 VD VD
21 071412 Daniela Martinková Baldini Ricardo Bohemia 1 0 14.59 19.59 58.59 2.9 D D
DIS 050214 Jana Šedivá Atis Alien Life form DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS D
DIS 075211 Renáta Ježková Didi From Golden Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS D
DIS 053015 Tomáš Dočkal Agnes DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS D
DIS Giel Jitka Ginger Mandylion DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS D
DIS 012810 Monika Merklová Adaibi Kham-mi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS D
DIS 033211 Jana Sovadinová Alejandra Amaya Buenos Hermanos DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS D
DIS 072511 Jana Šůstalová Matýsek DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS D
DIS 076309 Aneta Pechoušková Hillary Dark Cloud DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS D
DIS 037813 Jaroslav Frančík A3Ch Atis Elita Triumphans DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS D
DIS 046010 Petra Vaverková A3Ch Easter Elfie Koryfej DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS D
DIS 061209 Tereza Martišová Gray Chagy Lenfir DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS D
DIS 067609 Jitka Krejcárková Ax-agility Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS D
DIS 051915 Daniela Martinková Beny Ricardo Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS D