Cz En

Agility klubů

  1. Datum: 28. 08. 2015
  2. Závod: Skochovice - Agility víkend - OK - Noční hrátky
  3. Rozhodčí: Glabazňa, Tomáš (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 56.0 s
  6. Maximální čas: 100.0 s
  7. Délka: 198.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 3.5 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 006612 Martina Binarová Darsy Elita Triumphans 0 0 0.0 0.0 44.47 4.45 V V
2 075912 Václav Borůvka A3Ch Gréta Garbo Drofa 0 0 0.0 0.0 44.78 4.42 V V
3 059612 Lenka Brojová A3Ch Riči Bri-Col Black and White 0 0 0.0 0.0 45.12 4.39 V V
4 022210 Michaela Glossová A3Ch Asset Mojo Runique 0 0 0.0 0.0 48.03 4.12 V V
5 072511 Jana Šůstalová Matýsek 0 0 0.0 0.0 53.09 3.73 V V
6 011208 Petr Vajgl A3Ch Luccy 0 0 0.0 0.0 53.69 3.69 V V
7 070712 Barbara Matějková Ammy 0 0 0.0 0.0 54.91 3.61 V V
8 068912 Denisa Kopecká A3Ch Babů Long Princess de H4P 1 0 0.0 5.0 41.75 4.74 V V
9 060814 Jana Šůstalová Uriel Chuck Top Narcis 1 0 0.0 5.0 44.72 4.43 V V
10 007015 Denisa Lajmarová A3Ch Unreal Ladykiller The Roadrunners 0 1 0.0 5.0 45.18 4.38 V V
11 001811 Petr Vajgl A3Ch Terry 1 0 0.0 5.0 45.5 4.35 V V
12 076309 Aneta Pechoušková Hillary Dark Cloud 1 0 0.0 5.0 47.66 4.15 V V
13 061209 Tereza Martišová Gray Chagy Lenfir 0 1 0.0 5.0 51.85 3.82 V V
14 004811 Květa Sálusová Amy Sobasan 1 0 0.0 5.0 53.25 3.72 V V
15 060412 Petra Nosková Di Piccola Amazonka 0 1 0.0 5.0 55.97 3.54 V V
16 066611 Alena Podrazká Lucifer od Prachovských skal 0 0 8.85 8.85 64.85 3.05 VD VD
17 033211 Jana Sovadinová Alejandra Amaya Buenos Hermanos 2 0 0.0 10.0 52.53 3.77 VD VD
18 050214 Jana Šedivá Atis Alien Life form 2 1 0.0 15.0 5.76 34.38 VD VD
19 062314 Petra Haspeklová Apple Juice Rose Speedlight 3 0 0.0 15.0 44.84 4.42 VD VD
20 018312 Nella Semecká A3Ch Maggie 3 0 0.0 15.0 46.54 4.25 VD VD
21 Giel Jitka Ginger Mandylion 2 2 3.6 23.6 59.6 3.32 D D
DIS 006115 Eliška Tučková Maya DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS D
DIS 075211 Renáta Ježková Didi From Golden Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS D
DIS 053015 Tomáš Dočkal Agnes DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS D
DIS 066011 Miroslav Lukeš Chane Golden Baby Radeto DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS D
DIS 012810 Monika Merklová Adaibi Kham-mi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS D
DIS 022310 Michaela Glossová Aimee Gee Runique DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS D
DIS 071412 Daniela Martinková Baldini Ricardo Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS D
DIS 010709 Barbora Doudová Mates DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS D
DIS 031510 Jana Šedivá A3Ch Yasmin Šedý vévoda DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS D
DIS 037813 Jaroslav Frančík A3Ch Atis Elita Triumphans DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS D
DIS 043508 Daniela Borůvková A3Ch Iris ze Sváškova dvora DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS D
DIS 046010 Petra Vaverková A3Ch Easter Elfie Koryfej DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS D
DIS 051915 Daniela Martinková Beny Ricardo Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS D