Cz En

Agility sobota L

  1. Datum: 06. 06. 2015
  2. Závod: Plzeň - Doubravka - O plzeňského agiliťáka
  3. Rozhodčí: Maroušková, Jitka (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 53.0 s
  6. Maximální čas: 90.0 s
  7. Délka: 194.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 21
  10. Postupová rychlost: 3.66 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 016211 Miroslav Považan A3Ch James Gulden land 0 0 0.0 0.0 45.18 4.29
2 037511 Nikola Vitulová Bruno od Dupíků 0 0 4.34 4.34 57.34 3.38
3 007112 Miroslav Ludík A3Ch Aramis Black Ear Dog-rose Hill 1 0 0.0 5.0 41.28 4.7
4 061112 Jaroslav Šafařík A3Ch Am I Full of Secret Energy 0 1 0.0 5.0 45.58 4.26
5 007514 Hana Kolářová Thomas 0 1 0.27 5.27 53.27 3.64
6 059313 Markéta Černá Nella 0 1 2.35 7.35 55.35 3.5
7 055510 Zdeněk Straka A3Ch Bruno Doll Budgerigar 2 0 0.0 10.0 45.44 4.27
8 051909 Alena Pecháčková Bart Bartova Lípa 1 1 0.0 10.0 49.28 3.94
9 091314 Barbora Berešová Buddy 2 0 0.0 10.0 52.08 3.73
10 081509 Marcela Sobotková Pretty Unique Z Kovárny 1 0 6.47 11.47 59.47 3.26
11 011112 Hana Kopalová Lentilka Od Emy Destinové 1 0 7.07 12.07 60.07 3.23
12 027415 Dagmar Bártová Aloe Vera Soulad 0 1 7.75 12.75 60.75 3.19
13 059712 Lenka Hlaváčková Sem 1 2 0.0 15.0 51.79 3.75
14 043613 Alena Rybová Caffé Latte Old Tapis 4 0 0.0 20.0 49.54 3.92
15 038715 Veronika Kyselová Mája 1 2 10.37 25.37 63.37 3.06
16 093114 Martin Cibulka Debbie od Dupíků 0 1 23.97 28.97 76.97 2.52
17 051314 Lucie Morgensternová Vilda 2 0 26.21 36.21 79.21 2.45
DIS 029714 Ilona Liebichová Vince Gulden Land DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 078814 Patricia Beran Amy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 091514 Rita Firýtová Alois DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 006215 Lenka Kašparová Grace Jessie Kogito Easter DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 012511 Petra Monhartová Crimson King Z Lodice DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 045614 Sarah Mottlová Be Jasper Rhoderick Sodar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 026308 Radomír Hošta Valiant Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 064514 Lenka Fialová Arctic Princ Nica Bohemica DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 032515 Renata Cibulková Idol Tender Flash DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 020713 Šárka Hyťhová Aneggy Moravia Megannet DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 091214 Petra Šedivá Aston Martin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 066212 Milena Čechurová Athos Blesk Dog-rose Hill DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 056411 Tomáš Džugan Honey Cookie Fitmin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 038912 Ivana Růžičková Cole Grenay DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 026011 Jiří Kříž Flying Phoenix Xapatán DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 045412 Alena Pecháčková Ajša Z Ginina Mirošovského podbrdí DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 090514 Martina Sigmundová Hacker Deabei DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 002215 Nikola Vitulová Colette Quick Angel DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 056912 Jakub Diviš Gaelica Mintaka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 045514 Lenka Mottlová Asaliy Amelior Rhoderick Sodar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 019912 Ilona Liebichová Eks DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 060413 Michaela Vůchová Amy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 032011 Martina Sigmundová Draco Deabei DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 059112 Zuzana Genderová Able Aimy od Cidliny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 049012 Kateřina Mertová Amy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 022814 Jaroslav Šafařík Tiffany Diandra Rockin K's DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS