Cz En

Ne_agility L

  1. Datum: 29. 03. 2015
  2. Závod: Horšovský Týn - O Kozinův čakan
  3. Rozhodčí: Boháčová, Alice (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 47.0 s
  6. Maximální čas: 85.0 s
  7. Délka: 186.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 3.96 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 074109 Anna Jarošová Aisha Z Teneriffe gold 0 0 0.0 0.0 37.19 5.0
2 086909 Lenka Řezníčková A3Ch Ammy Z Teneriffe gold 0 0 0.0 0.0 38.25 4.86
3 026011 Jiří Kříž Flying Phoenix Xapatán 0 0 0.0 0.0 40.66 4.57
4 049012 Kateřina Mertová Amy 0 0 0.0 0.0 43.3 4.3
5 001815 Barbora Lerlová Jet Rider Rubínové srdce 1 0 0.0 5.0 37.64 4.94
6 070411 Barbora Lerlová Onyx Rubínové srdce 1 0 0.0 5.0 38.53 4.83
7 Katarína Kolarovová Alsa Eldest Slovakia 1 0 0.0 5.0 39.76 4.68
8 016211 Miroslav Považan A3Ch James Gulden land 2 0 0.0 10.0 38.8 4.79
9 055208 Jana Dušková A3Ch Crazy Charlie Mintaka 2 0 0.0 10.0 39.99 4.65
10 040110 Jana Haberzettlová Black Bree Budgerigar 2 0 0.0 10.0 40.4 4.6
11 023607 Marie Beerová Teddy V. Irish Red 0 0 11.95 11.95 58.95 3.16
12 091314 Barbora Berešová Buddy 2 0 2.23 12.23 49.23 3.78
13 027712 Jana Dušková Baby Pepina Graceful Avalanche 2 1 0.0 15.0 43.93 4.23
14 076011 Tomáš Lerl O'Quark Rubínové srdce 2 1 0.0 15.0 44.86 4.15
15 012108 Kateřina Terčová A3Ch Cheese it Fitmin 3 0 0.0 15.0 44.95 4.14
16 044309 Marie Beerová A3Ch Aiša Vydří 3 0 0.3 15.3 47.3 3.93
17 059712 Lenka Hlaváčková Sem 2 2 3.26 23.26 50.26 3.7
18 059112 Zuzana Genderová Able Aimy od Cidliny 3 2 5.44 30.44 52.44 3.55
19 007514 Hana Kolářová Thomas 3 2 5.63 30.63 52.63 3.53
20 074314 Martina Gilárová Asafa Oherský Rift 2 2 13.54 33.54 60.54 3.07
21 067113 Nikola Rašplová Rokoko Aibara 3 2 11.93 36.93 58.93 3.16
DIS 078814 Patricia Beran Amy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 091514 Rita Firýtová Alois DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 013013 Lenka Hornová Connie Z Dejzyna dvora DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 091409 Kateřina Terčová Enigmatic Entity Mintaka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 061414 Petra Jindrová Come Back Koryfej DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 007215 Jindřiška Kadeřábková Berta DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 040514 Nikol Kodrlová Airin CreamCaramel DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 068214 Adéla Kykalová Baddy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 037214 Hana Slachová Harry Potter Svěží vítr DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 043613 Alena Rybová Caffé Latte Old Tapis DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 058112 Petra Voldřichová Billie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 077511 Nikola Rašplová Daysi Aibara DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 091214 Petra Šedivá Aston Martin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 002712 Marek Beneš Delta z Tau'ri DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 069214 Hana Bukovská Chantal Královská Stráž DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 002012 Jan Fiala Božská Číča od Betlémské pastviny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 045514 Lenka Mottlová Asaliy Amelior Rhoderick Sodar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 045614 Sarah Mottlová Be Jasper Rhoderick Sodar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 044612 Sandra Mikscheová A3Ch Dorotka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 084511 Kateřina Pardubská Foxy z Chotyně DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 096214 Jan Odvody Dalka od PČR DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 012714 Andrea Svobodová Art Bestagility DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 026308 Radomír Hošta Valiant Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 061112 Jaroslav Šafařík A3Ch Am I Full of Secret Energy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 059313 Markéta Černá Nella DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS