Cz En

Agility jednotlivci

  1. Datum: 07. 09. 2014
  2. Závod: Píšťany, okr. Litoměřice - Royal Canin - Mistrovství České republiky mládeže v agility
  3. Rozhodčí: Maroušková, Jitka (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 56.0 s
  6. Maximální čas: 95.0 s
  7. Délka: 196.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 21
  10. Postupová rychlost: 3.5 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 025913 Kateřina Jezberová Icy Frost Hardy Horde 0 0 0.0 0.0 40.92 4.79 V V
2 022410 Anna Pospíšilová Jade Hrdlička 0 0 0.0 0.0 41.15 4.76 V V
3 039410 Magdalena Bradáčová A3Ch Elza Fešák 0 0 0.0 0.0 43.47 4.51 V V
4 059112 Zuzana Genderová Able Aimy od Cidliny 0 0 0.0 0.0 45.8 4.28 V V
5 048513 Šárka Navrátilová Avalanche Power Secret Energy 0 0 0.0 0.0 47.04 4.17 V V
6 023814 Petra Štrosová Nifty Nobi Dajavera 0 0 0.0 0.0 48.85 4.01 V V
7 069111 Kristýna Faustová Denny 0 0 0.0 0.0 54.28 3.61 V V
8 002313 Anna Pospíšilová Roca Gulden Land 0 1 0.0 5.0 38.97 5.03 V V
9 033909 Tereza Tužilová Wiki 1 0 0.0 5.0 41.15 4.76 V V
10 084412 Jan Černý Batumi The Guardians of Albion 1 0 0.0 5.0 41.28 4.75 V V
11 082011 Klára Hančová Aglaya z Nefritu 1 0 0.0 5.0 42.03 4.66 V V
12 039713 Jiří Sahaj Mini Devil Black Chevers 0 1 0.0 5.0 43.84 4.47 V V
13 051312 Simona Koštialová Bee - Bee Gold Premio 1 0 0.0 5.0 46.66 4.2 V V
14 082912 Kristýna Jelínková Atila Vlčí naděje 1 0 0.0 5.0 47.38 4.14 V V
15 025714 Adam Jelen Black Storm z Lodice 0 1 0.0 5.0 55.94 3.5 V V
16 061313 Vanda Macibobová Ace Manthy Prague 0 2 0.0 10.0 48.6 4.03 VD VD
17 055211 Tereza Weichslová Tessie 2 0 0.0 10.0 51.47 3.81 VD VD
18 005914 Kristýna Jelínková Offroad Happy Bohemia Alké 2 0 0.0 10.0 51.47 3.81 VD VD
19 059911 Jan Černý Black 0 1 5.6 10.6 61.6 3.18 VD VD
20 050613 Milena Černáková Busy Boy Ma-Va 1 1 1.09 11.09 57.09 3.43 VD VD
21 042111 Veronika Říhová Doreen z Jasmínových hor 1 2 0.0 15.0 55.02 3.56 VD VD
22 039710 Vanda Macibobová Axy Renčín Ranč 3 1 0.0 20.0 46.54 4.21 D D
23 003311 Lucie Reisnerová Action Artaban Running Free 2 2 0.0 20.0 46.91 4.18 D D
24 050914 Jana Ciniburková Daikiry Warrior Soul 3 1 0.0 20.0 49.85 3.93 D D
25 002512 Lucie Jašková Amia Valkar 5 0 0.0 25.0 38.54 5.09 D D
26 035913 Klára Marešová Claremon Clyde Aratinga 2 1 12.44 27.44 68.44 2.86 BO BO
DIS 059313 Markéta Černá Nella DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 017913 Kateřina Pospíšilová Dragon´s Fly Express Speedy Dream DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 013014 Zuzana Soukupová Anna Sub tilia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 052509 Dominika Hoffmannová Abbe Pet Černý Květ DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 012312 Denisa Sommerová A3Ch Error Katemy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 077511 Nikola Rašplová Daysi Aibara DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 073611 Zuzana Soukupová Carin Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 005113 Barbora Smolková Amálka Sky Trip DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 061413 Michaela Táflová Are you ready od Zlatonosné říčky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 011512 Kateřina Pospíšilová Alexandra od Světického pramene DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 070312 Aneta Vozábová Katy Gold Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 039010 Kateřina Pospíšilová Bessi ze Zátoče DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 038612 Veronika Zikmundová Dastyn DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS