Cz En

Mistrovský jumping S

  1. Datum: 31. 08. 2014
  2. Závod: Nymburk - Mistrovství republiky plemene KKCHS v agility
  3. Rozhodčí: Rybář, Petr (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 37.0 s
  6. Maximální čas: 70.0 s
  7. Délka: 141.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 3.81 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 048509 Dominika Machová A3Ch Aimee z Částkova 0 0 0.0 0.0 33.08 4.26
2 012612 Nikola Nová Easy Severni království 0 0 4.67 4.67 41.67 3.38
3 045112 Jana Zatřepálková Pamela Čajový lístek 0 0 5.1 5.1 42.1 3.35
4 049513 Petra Vydrová A3Ch Enya Goldenleon 0 1 0.86 5.86 37.86 3.72
5 076111 Anna Pešková Niky Zaječická Horka 0 0 6.24 6.24 43.24 3.26
6 033512 Dana Mixová Káťa 0 0 6.55 6.55 43.55 3.24
7 063513 Eva Haroníková Seth 0 1 2.04 7.04 39.04 3.61
8 014311 Michaela Lencová Marley Rusavská Koliba 0 0 7.97 7.97 44.97 3.14
9 026913 Eliška Bílková Gabi z Jezerního království 0 0 8.21 8.21 45.21 3.12
10 057409 Zuzana Stádníková Danae do Kapsy 0 0 8.72 8.72 45.72 3.08
11 058708 Zuzana Vayhel Charlie 0 1 6.07 11.07 43.07 3.27
12 033213 Zuzana Nováková Dixi Pixi Dafi-Dafi 0 1 6.53 11.53 43.53 3.24
13 026714 Monika Svatošová Rozárka 2 0 4.05 14.05 41.05 3.43
14 014412 Dagmar Mlýnková Apunta Malcriado de la Casa 0 1 9.17 14.17 46.17 3.05
15 036910 Jana Hořínková Kenya Zaječická Horka 1 0 11.02 16.02 48.02 2.94
16 036410 Jitka Kuhnová Sam 0 1 12.53 17.53 49.53 2.85
17 041914 Vendula Hájková Arny z Herlifské stráně 0 1 13.77 18.77 50.77 2.78
18 091312 Michaela Lencová Ivanhoe Art Zbirožské Podzámčí 2 1 13.19 28.19 50.19 2.81
19 029214 Lenka Bednářová Oxana ze Západní stráně 1 2 27.88 42.88 64.88 2.17
DIS 053414 Barbora Staufčíková Hermínek Henry Nikippé DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 057314 Hana Černá Arwen Liv Jollynea´s DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 026214 Ivana Liškova Khandra Merlin Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 035113 Ivana Liškova Jenna Queen Merlin Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 015514 Dagmar Mlýnková Cindy Koblížek DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 063013 Barbora Staufčíková Arnie z Čertova poupěte DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 040412 Iveta Slabá Laisy Gold Fraking DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 040612 Iveta Slabá Abigail Isabella Darlaimy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 051608 Lenka Váchová Cinderly ze Šibeničního Vrchu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 053510 Dominika Machová Janiska Terno z Kamilkové zahrady DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS