Cz En

Jumping 1 S

  1. Datum: 01. 06. 2014
  2. Závod: Suchdol nad Odrou - Arden Grange jumping speciál
  3. Rozhodčí: Máčková, Jiřina (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 40.0 s
  6. Maximální čas: 79.0 s
  7. Délka: 152.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 3.8 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 037308 Alena Frankovičová A3Ch Connie Kiss Lenfir 0 0 0.0 0.0 34.18 4.45
2 057909 Jana Kochanová A3Ch Jimmi 0 0 0.0 0.0 36.16 4.2
3 037813 Jaroslav Frančík A3Ch Atis Elita Triumphans 0 0 0.0 0.0 37.11 4.1
4 083213 Jana Kalafusová The Tramp ze Shetlandu 0 0 0.0 0.0 37.98 4.0
5 006811 Kateřina Bulawová Enny 0 0 3.86 3.86 43.86 3.47
6 013510 Petra Riedlová Daisy 0 1 0.0 5.0 37.87 4.01
7 030511 Helena Viola Škňouřilová Jack 1 0 0.0 5.0 38.68 3.93
8 029712 Kateřina Hižnajová Csardas Via Bohemica 2 0 0.0 10.0 33.23 4.57
9 051711 Lucie Sovová Frodo z Lórienu Moravia 0 2 0.76 10.76 40.76 3.73
10 047810 Martina Zelinková Barsha Kham-Mi 3 0 0.0 15.0 32.35 4.7
11 011811 Marie Burešová Ebonny Carpentalis Moravian 2 1 0.0 15.0 36.37 4.18
12 053409 Alena Kynclová Darkness Blue Z Říše fantazie 0 2 7.77 17.77 47.77 3.18
13 087212 Miroslav Macíček Calon Lan Lucky Veles 2 0 8.78 18.78 48.78 3.12
14 033212 Petra Riedlová Eliška 3 0 3.99 18.99 43.99 3.46
15 033210 Marie Burešová A3Ch Bass 5 0 0.0 25.0 32.18 4.72
16 047713 Gabriela Martínková Guliver of Mine Little Soulmate 5 0 1.71 26.71 41.71 3.64
17 011614 Kristina Šimurdová Cherish Red Lady Jayo Staff 4 1 6.56 31.56 46.56 3.26
DIS 007512 Veronika Mračková Arianka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 047707 Erika Hrudíková Villi Black Bruzovské údolí DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 031510 Jana Šedivá A3Ch Yasmin Šedý vévoda DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 054110 Dagmar Bartoňová ARIEL WHINE LI Rainbow Beam DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 027913 Hana Sochová Pussy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 037613 Markéta Zavadilová A3Ch Leyla DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 028114 Lucie Zezulková Eliška DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS