Cz En

JUMPING

  1. Datum: 21. 04. 2014
  2. Závod: Třebíč - Velikonoční beránek
  3. Rozhodčí: Lerlová, Kateřina (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 39.0 s
  6. Maximální čas: 66.0 s
  7. Délka: 140.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 18
  10. Postupová rychlost: 3.59 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 020906 Veronika Nehybová Fantom Černý faun 0 0 0.0 0.0 27.85 5.03 V V
2 011812 Radka Mokrišová A3Ch Alvin Gold Radan Bohemia 0 0 0.0 0.0 29.59 4.73 V V
3 005308 Josef Žák A3Ch Quincy Gold Moravia Classic 0 0 0.0 0.0 31.58 4.43 V V
4 085012 Veronika Vějačková A3Ch Amy 0 0 0.0 0.0 34.07 4.11 V V
5 041508 Danuše Zemanová Angie Mabafr 0 0 0.0 0.0 35.89 3.9 V V
6 047408 Lucie Štefánková Otylka 0 0 0.0 0.0 36.07 3.88 V V
7 026408 Nataša Mühlová Barbarella Beau Bohemian Beauty 0 0 0.0 0.0 36.48 3.84 V V
8 057010 Edita Sedláčková Bessi 0 0 0.0 0.0 37.11 3.77 V V
9 019113 Kateřina Neumanová Stella 0 0 1.0 1.16 40.16 3.49 V V
10 061009 Stanislava Kočí Justy Aguv Dvůr 0 0 2.0 2.23 41.23 3.4 V V
11 007910 Hana Kališová Kimbo 0 0 3.0 2.74 41.74 3.35 V V
12 052812 Miroslav Prokop Gera 0 0 4.0 3.7 42.7 3.28 V V
13 067911 Danuše Zemanová Aisha Danang 1 0 0.0 5.0 38.91 3.6 V V
14 074909 Leoš Krátký Nela 0 0 6.0 6.2 45.2 3.1 VD VD
15 048611 Alena Rudigerová Doris Atomic Barabel 1 0 2.0 6.78 40.78 3.43 VD VD
16 018713 Alžběta Štaffová Tina 1 0 3.0 7.64 41.64 3.36 VD VD
17 040511 Petr Vlašic Jeverley Lenfir 1 0 3.0 8.42 42.42 3.3 VD VD
18 034510 Dominik Starý Tulinka 0 0 10.0 10.2 49.2 2.85 VD VD
19 065909 Věra Molcarová Felon 0 1 7.0 12.01 46.01 3.04 VD VD
20 050113 Edita Sedláčková Darssi 0 0 13.0 13.07 52.07 2.69 VD VD
21 048712 Věra Kubánková Taniss Zlatý krystal 0 1 9.0 14.45 48.45 2.89 VD VD
22 024510 Zuzana Klimešová Ari 1 1 4.0 14.48 43.48 3.22 VD VD
23 076513 Jitka Slánská Ebony Star ze Shetlandů 1 2 5.0 19.69 43.69 3.2 D D
DIS 050610 Alžběta Vlachynská Terezka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 089412 Marta Kozáková Baghira z Karolínčina království DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 052712 Dana Kuchyňová Jack DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 006209 Jiří Marek La Toya Poslední skaut DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 064412 Pavla Rüdigerová Feral Imp Barabel DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 066009 Miroslav Prokop Ejmy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 012010 Jana Konečná Ina z Kočového kopce DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 054611 Jana Krčálová Ulyssia Lovely Binisy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 022412 Zdeňka Komendová Tobby Karlův mlýn DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS