Cz En

jumping so L

  1. Datum: 29. 03. 2014
  2. Závod: Olomouc Nové Sady - Agility závody
  3. Rozhodčí: Pánková, Lenka (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 37.0 s
  6. Maximální čas: 60.0 s
  7. Délka: 151.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 18
  10. Postupová rychlost: 4.08 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 026312 Tereza Kaniová Holly Grant Bohemia Alké 0 0 0.0 0.0 30.31 4.98
2 049811 Monika Prokopová Jamma Simply Divine 0 0 0.0 0.0 31.95 4.73
3 000013 Irena Kochová A3Ch Tep Brisk Ballarat 0 0 0.0 0.0 32.36 4.67
4 061413 Michaela Táflová Are you ready od Zlatonosné říčky 0 0 0.0 0.0 32.76 4.61
5 030212 Petra Macáková Arachne Temple of Sachmet 0 0 3.58 3.58 40.58 3.72
6 002313 Anna Pospíšilová Roca Gulden Land 1 0 0.0 5.0 29.73 5.08
7 079611 Irena Kochová A3Ch Boomerang Od Betlémské Pastviny 0 1 0.0 5.0 34.19 4.42
8 023310 Michaela Podloucká Clair Tender Flash 0 1 0.0 5.0 35.41 4.26
9 012110 Dagmar Laníková En Ten Týky Nirreterrit 0 1 0.0 5.0 36.23 4.17
10 048910 Lucie Bartelová Atia Rájecký kopec 1 1 0.0 10.0 31.72 4.76
11 061311 Štěpánka Vávrová Everett Denhoff Emiel Regis 0 1 5.52 10.52 42.52 3.55
12 014012 Hana Zemánková Erin Silver z Henrisaru 0 0 10.68 10.68 47.68 3.17
13 001914 Klára Kokešová Brita 0 0 21.42 21.42 58.42 2.58
14 072211 Kateřina Macků Ou jé Pepi Rubínové srdce 2 1 8.43 23.43 45.43 3.32
15 031409 Lenka Svaková Always with me from Valachian Highlands 4 1 0.0 25.0 36.51 4.14
DIS 082412 Jan Patterman Izák Farma Štěkot DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 067811 Miroslava Brücknerová Pepina DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 050712 Kateřina Glogarová Jimina Alta Escuela DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 047913 Radim Knapek Megy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 080013 Irena Kochová A3Ch Keen ISDS CZ 323144 DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 039211 Ivana Šteflovičová A neverending story Carcassonne Tolugo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 041711 Veronika Hejralová Catcher Alkyra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 043610 Barbora Zelinková A3Ch Kyra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 004513 Alice Jirásková Cikorka Valkar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 051912 Marie Řežábková Action Jane´s dogs DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 057911 Jitka Kotrlová Enji DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 030912 Michaela Stanovičová Illinois Rainbowlike Hardy Horde DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 035610 Alžběta Štěpánková Panter Blade Black Fitmin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 039407 Monika Prokopová A3Ch First Munchangás DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 085912 Soňa Klímová Ready Steady Go Gasko Prim DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 081713 Hana Marková Alfa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 020513 Nikola Turečková Bessy z Vysokého Újezda DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 085513 Venuše Kopřivíková Blondie Yabalute DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 064613 Petra Macáková Dizzy Day Devil of Highland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 020512 Adam Sanetrník Cool Flame Wonderfull Dream DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 009513 Gabriela Vacíková A3Ch Afree Sky Trip DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 014112 Hana Zemánková ml. Loveley DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS