Cz En

Agility

  1. Datum: 15. 03. 2014
  2. Závod: Mikulov - Podpálavská drkotačka III.
  3. Rozhodčí: Dostál, Petr (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 42.0 s
  6. Maximální čas: 70.0 s
  7. Délka: 157.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 3.74 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 Vakonič Pavol Fiona Fly Shadow of Aire 0 0 0.0 0.0 34.15 4.6
2 064112 Peter Paško Cardif Bashmar 0 0 0.0 0.0 37.8 4.15
3 Gabčová Soňa Vickulas Panthea 0 0 0.0 0.0 38.16 4.11
4 054008 Barbora Mandíková A3Ch Denny 1 0 0.0 5.0 35.72 4.4
5 054810 Eliška Kaletová A3Ch Azzaria Nyx od Čeníčka 0 1 0.0 5.0 40.73 3.85
6 023310 Michaela Podloucká Clair Tender Flash 0 1 4.32 9.32 46.32 3.39
7 Machovičová Daniela Ejmy 1 1 3.14 13.14 45.14 3.48
8 035310 Aneta Grygarová A3Ch Daithi Gee Fort Victory 2 1 0.0 15.0 36.92 4.25
9 Odkladalová Lenka Fredy 0 2 5.85 15.85 47.85 3.28
10 089809 Daniela Nováková Jašika 0 2 11.76 21.76 53.76 2.92
11 089612 Jana Vokurková Fairy Mladá Živa 3 1 3.24 23.24 45.24 3.47
12 009513 Gabriela Vacíková A3Ch Afree Sky Trip 2 2 4.41 24.41 46.41 3.38
13 079613 Zdeňka Zemánková Albert Sněhový zázrak 1 1 20.62 30.62 62.62 2.51
14 009813 Hana Kališová Boby Biaggi Javanna 1 2 18.46 33.46 60.46 2.6
DIS Borucká Milada Quida DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Mesíčková Lucia Buddy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 003613 Nikol Šrůtková Anthony Černý kondor DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 080713 Andrea Heřmanová Albi Derbeko DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Minarovičová Simona Nessi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Marcinová Dominika Uram DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 057911 Jitka Kotrlová Enji DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 057412 Eva Homolková A3Ch Guma z Majklovy zahrady DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 047913 Radim Knapek Megy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Roháček Pavol Escape Era "Casey" Katemy Katemy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 077811 Kristýna Veislíková Argo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 080512 Jana Křížová Amor z Kuřimského háje DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 066412 Markéta Jahodová Baby Pepper z Ohromujícího světa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 025610 Ivana Ondrušová Ema DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 060311 Eva Panáčová Amazon Annie Devil of Highland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Ondrášek Michal Daisy Biely Tesák DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Vetráková Zuzana Hira Grant Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 039410 Magdalena Bradáčová A3Ch Elza Fešák DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 082611 Peter Paško A3Ch Agira Z Košic DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 049609 Ludmila Bučková Ben DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 005212 Radovan Liška Oress Rubínové srdce DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS