Cz En

Jumping

  1. Datum: 15. 03. 2014
  2. Závod: Mikulov - Podpálavská drkotačka III.
  3. Rozhodčí: Dostál, Petr (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 35.0 s
  6. Maximální čas: 63.0 s
  7. Délka: 139.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 18
  10. Postupová rychlost: 4.0 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 Odkladalová Lenka Fredy 0 0 0.0 0.0 31.87 4.36
2 Machovičová Daniela Ejmy 0 0 0.0 0.0 33.08 4.2
3 035310 Aneta Grygarová A3Ch Daithi Gee Fort Victory 1 0 0.0 5.0 26.24 5.3
4 054810 Eliška Kaletová A3Ch Azzaria Nyx od Čeníčka 1 0 0.0 5.0 27.39 5.07
5 Roháček Pavol Escape Era "Casey" Katemy 1 0 0.0 5.0 29.11 4.77
6 077811 Kristýna Veislíková Argo 0 1 0.0 5.0 29.91 4.65
7 047913 Radim Knapek Megy 0 1 0.0 5.0 31.74 4.38
8 089809 Daniela Nováková Jašika 1 0 0.0 5.0 32.0 4.34
9 Gabčová Soňa Vickulas Panthea 0 1 0.0 5.0 32.89 4.23
10 005212 Radovan Liška Oress Rubínové srdce 1 1 0.0 10.0 31.38 4.43
11 009513 Gabriela Vacíková A3Ch Afree Sky Trip 1 1 0.0 10.0 31.92 4.35
12 080713 Andrea Heřmanová Albi Derbeko 1 1 0.0 10.0 33.14 4.19
13 039410 Magdalena Bradáčová A3Ch Elza Fešák 1 1 0.0 10.0 33.19 4.19
14 009813 Hana Kališová Boby Biaggi Javanna 0 1 7.19 12.19 42.19 3.29
15 082611 Peter Paško A3Ch Agira Z Košic 3 0 0.0 15.0 27.94 4.97
16 003613 Nikol Šrůtková Anthony Černý kondor 2 1 0.0 15.0 31.73 4.38
17 060311 Eva Panáčová Amazon Annie Devil of Highland 3 0 0.0 15.0 32.24 4.31
18 080512 Jana Křížová Amor z Kuřimského háje 2 1 0.0 15.0 32.63 4.26
19 Minarovičová Simona Nessi 2 1 1.25 16.25 36.25 3.83
20 066412 Markéta Jahodová Baby Pepper z Ohromujícího světa 4 0 0.0 20.0 26.57 5.23
21 079613 Zdeňka Zemánková Albert Sněhový zázrak 2 1 10.89 25.89 45.89 3.03
DIS Borucká Milada Quida DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Mesíčková Lucia Buddy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Marcinová Dominika Uram DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 057911 Jitka Kotrlová Enji DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 064112 Peter Paško Cardif Bashmar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 057412 Eva Homolková A3Ch Guma z Majklovy zahrady DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 089612 Jana Vokurková Fairy Mladá Živa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 023310 Michaela Podloucká Clair Tender Flash DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 025610 Ivana Ondrušová Ema DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Vakonič Pavol Fiona Fly Shadow of Aire DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Ondrášek Michal Daisy Biely Tesák DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Vetráková Zuzana Hira Grant Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 049609 Ludmila Bučková Ben DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 054008 Barbora Mandíková A3Ch Denny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS