Cz En

Jumping

  1. Datum: 12. 01. 2014
  2. Závod: Louny - O sněhovou vločku
  3. Rozhodčí: Grygar, Antonín (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 41.0 s
  6. Maximální čas: 70.0 s
  7. Délka: 172.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 22
  10. Postupová rychlost: 4.2 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 002713 Aneta Grygarová A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké 0 0 3.26 3.26 44.26 3.89 V V
2 041211 Kristýna Hávová Let me think Black Chevers 0 0 3.36 3.36 44.36 3.88 V V
3 018209 Diana Vyskočilová A3Ch Ari 0 0 6.71 6.71 47.71 3.61 VD VD
4 061112 Jaroslav Šafařík A3Ch Am I Full of Secret Energy 1 0 2.84 7.84 43.84 3.92 VD VD
5 007108 Vladimíra Čištínová A3Ch Vast Bohemia Alké 1 0 3.58 8.58 44.58 3.86 VD VD
6 051613 Rostislav Novotný Brian Valkar 0 0 10.95 10.95 51.95 3.31 VD VD
7 031612 Petr Vajgl Angi 2 0 1.61 11.61 42.61 4.04 VD VD
8 023607 Marie Beerová Teddy V. Irish Red 0 0 11.87 11.87 52.87 3.25 VD VD
9 042312 Kristýna Hávová Quincy Agatha z Lukovského dvora 1 0 9.71 14.71 50.71 3.39 VD VD
10 091412 Šimona Drábková Frederika Alary Aslar 1 0 21.64 26.64 62.64 2.75 BO BO
11 076213 Šimona Drábková Aša Rozivoj 3 2 11.7 36.7 52.7 3.26 BO BO
12 064813 Michal Fikerle Astonishing Flare by African Legacy 3 1 27.14 47.14 68.14 2.52 BO BO
DIS 077711 Ivana Brabcová Beebee Preberry DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 059410 Eva Šoršová Ery Z Chotyně DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 016211 Miroslav Považan A3Ch James Gulden land DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 073711 Ivana Francová Ideal Crazy Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 029312 Kateřina Provazníková Flo z Chotyně DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 035310 Aneta Grygarová A3Ch Daithi Gee Fort Victory DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 030913 Tereza Rulfová Andy Black Vermiko DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 043111 Kateřina Provazníková Amálka Farma Želichov DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 063613 Jana Wohanková Šanty DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 007008 Andrea Špalková Destiny Restless Heart DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 044309 Marie Beerová A3Ch Aiša Vydří DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 039713 Jiří Sahaj Mini Devil Black Chevers DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 045610 Vladimíra Čištínová Elis Ayky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 025409 Taťána Šmolíková Nepomuk Vom Skuddenhof DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 074711 Martina Hodková Bred By Diandra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 082012 Kateřina Ošmerová A3Ch Issis z Ostrova Baber DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 074611 Martina Hodková Tiffany Diandra Rockin K's DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 063812 Ivana Vošahlíková Angie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 012412 Eva Hrušková Enny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001211 Jitka Krejcárková Kamea Vitris Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 053909 Lucie Zochová A3Ch Attack Black Mount Mckinkey DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS