Cz En

Agility II BarkingHeads

  1. Datum: 06. 07. 2013
  2. Závod: Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2013
  3. Rozhodčí: Eide, Jan Egil (NO)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 50.0 s
  6. Maximální čas: 100.0 s
  7. Délka: 188.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 22
  10. Postupová rychlost: 3.76 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 Svetlana Kreslina Flyland Flying Dream 0 0 0.0 0.0 38.8 4.85 V V
2 Henk Postma Duenna's Untied of Fauntleroy 0 0 0.0 0.0 43.02 4.37 V V
3 Nora Perge Freya 0 0 0.0 0.0 43.42 4.33 V V
4 Zsofi Biro Crispy Cookie Cassovia Sunshine 0 0 0.0 0.0 43.67 4.31 V V
5 051711 Lucie Sovová Frodo z Lórienu Moravia 0 0 0.0 0.0 44.43 4.23 V V
6 Iwona Kalisz NAKY ORIGINAL od Lalanki 0 0 0.0 0.0 45.96 4.09 V V
7 Rita Vincze-Papp Daj-Dom Dog's Team Atos 0 0 0.0 0.0 47.36 3.97 V V
8 Sonja Ivašková Hedera Zlatá Fantázia 0 0 0.0 0.0 49.98 3.76 V V
9 044611 Filip Ilkanič Bronson Black Bohemia Willow 0 0 1.29 1.29 51.29 3.67 V V
10 Sára Klonka Fox Meadow's Chili Pepper 0 0 3.82 3.82 53.82 3.49 V V
11 046311 Andrea Hudečková Nelly 0 0 4.75 4.75 54.75 3.43 V V
12 Katarína Hanusková Empress Sissi Andrea´s Flower 1 0 0.0 5.0 44.29 4.24 V V
13 Anita Hazai Bull Brother's Hellboy 1 0 0.0 5.0 46.27 4.06 V V
14 085012 Veronika Vějačková A3Ch Amy 1 0 0.0 5.0 46.73 4.02 V V
15 039006 Ivana Urbanová Olivia Vankat Hill 0 1 0.05 5.05 50.05 3.76 V V
16 033506 Lucie Dušková A3Ch Lili z Vesničky u hranic 0 1 1.05 6.05 51.05 3.68 VD VD
17 Claudia Hofmeister Midnight Rose of Summergarden 0 1 1.91 6.91 51.91 3.62 VD VD
18 Pavol Vakonič Cira Caria Tantum Auri 2 0 0.0 10.0 41.18 4.57 VD VD
19 Ewa Grzeca MAYA Omnia Mea 2 0 1.04 11.04 51.04 3.68 VD VD
20 060811 Eva Jandorová Umberta Sol Edo 0 1 8.5 13.5 58.5 3.21 VD VD
21 Natali Happonen Oliver 3 0 0.0 15.0 42.38 4.44 VD VD
22 007811 Marta Němcová A3Ch Everett Black King Půlnoční svit 1 2 3.35 18.35 53.35 3.52 D D
23 Anita Hazai Bull Brother's Kamikaze 1 2 15.31 30.31 65.31 2.88 BO BO
DIS Polona Bonac Ru DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 087212 Miroslav Macíček Calon Lan Lucky Veles DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 071609 Lucie Vytrhlíková Maja DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 020611 Lenka Sack A3Ch Sirka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 032910 Lenka Cíglerová A3Ch Cira Kutcher chan DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 078111 Ondřej Kubíček A3Ch Hell Boy Manepo Ideál DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 016810 Aneta Slavíková Black Berry Prague Haley DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 039406 Blanka Potočná A3Ch Kario Banditt Lukato Gold DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 004305 Renata Mandová A3Ch Alpinka Mondeo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Sonja Ivašková Chelsea Stříbrné Doly DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 039107 Jana Zemková A3Ch Cedrik z Dřevěné chaloupky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 056010 Denisa Lajmarová A3Ch Inkognito Smile Paleur DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 047810 Martina Zelinková Barsha Kham-Mi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000709 Radana Píšťková A3Ch Be My Jousee Tantum Auri DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Irena Kempinska Indirica RASHEEKA AH DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 012810 Monika Merklová Adaibi Kham-mi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Ietje Postma-Elgersma Skuttlsjmoi Willow fan de Suerich DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Pavol Vakonič Diana Daria Tantum Auri DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 013309 Jana Trojková Alasti Kham-Mi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 040213 Petra Hamšíková Claudie Od Belinky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001709 Lucie Dušková Klea Ze Souhvězdí Orionu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 035412 Dana Humpolcová A3Ch Etera Dai Muratori DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Petra Reichetzer Moon in Black z Dablovy Studanky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO