Cz En

AGILITY

  1. Datum: 23. 07. 2011
  2. Závod: Žamberk - O pohár Fitmin
  3. Rozhodčí: Lukáčová, Iveta (SK)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 43.0 s
  6. Maximální čas: 67.0 s
  7. Délka: 151.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 3.51 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 004305 Renata Mandová A3Ch Alpinka Mondeo 0 0 0.0 0.0 33.13 4.56 V V
2 013806 Alena Lustyková A3Ch Aramis 0 0 0.0 0.0 34.85 4.33 V V
3 033506 Lucie Dušková A3Ch Lili z Vesničky u hranic 0 0 0.0 0.0 35.25 4.28 V V
4 029206 Marie Kusá Bride Roxy Ag 0 0 0.0 0.0 36.62 4.12 V V
5 015207 Erika Keprtová Vilibald Androis 0 0 0.0 0.0 39.13 3.86 V V
6 034307 Marek Novák Maggie 0 0 0.0 0.0 39.64 3.81 V V
7 011604 Zuzana Vítková A3Ch Fokus Akumulator 0 0 0.0 0.0 39.79 3.79 V V
8 027007 Margit Horáčková Orin ze Šternberské strže 0 0 0.0 0.0 40.14 3.76 V V
9 020508 Stanislav Němeček Jack 0 0 0.0 0.0 40.9 3.69 V V
10 029308 Tereza Dlouhá Šery 0 0 0.0 0.0 42.34 3.57 V V
11 004110 Miroslav Keprta Archie Borimar 0 0 0.0 0.08 43.08 3.51 V V
12 015608 Zuzana Nováková A3Ch Floren Od Ptačí Skály 0 0 0.0 0.27 43.27 3.49 V V
13 046907 Jitka Lukeslová Avi Cami Black Sentinel 0 0 0.0 0.38 43.38 3.48 V V
14 024110 Petr Smrček Dambra od Belinky 0 0 3.0 2.68 45.68 3.31 V V
15 024510 Zuzana Klimešová Ari 0 0 5.0 4.99 47.99 3.15 V V
16 038911 Zdenek Smrček Beruška Gold Rebecca 1 0 0.0 5.0 38.55 3.92 V V
17 001609 František Dušek A3Ch Holly Malý Klaun 0 1 0.0 5.0 39.12 3.86 V V
18 053608 Karolína Pekárková Precions Páulie Z Benešovské Zahrady 0 1 1.0 6.01 44.01 3.43 VD VD
19 017711 Roman Hejral Sem 2 0 0.0 10.0 37.89 3.99 VD VD
20 091109 Jitka Lukeslová Angie 0 1 7.0 12.23 50.23 3.01 VD VD
21 022809 Helena Šamalová Julie 0 0 14.0 14.17 57.17 2.64 VD VD
22 021104 Marta Nováková Amy 0 1 9.0 14.23 52.23 2.89 VD VD
23 075609 Sylva Jadrná Máša 1 2 0.0 15.0 41.52 3.64 VD VD
24 024910 Daniela Boušková Basha Garden Roses 0 1 14.0 18.62 56.62 2.67 D D
25 018111 Radmila Nováková Alba Vašata 0 1 14.0 18.86 56.86 2.66 D D
DIS 024810 Daniela Boušková Harumi Holly Garden Roses DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 053508 Lucie Drbohlavová Sanny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 065609 Dominik Frumar Ťapka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 064209 Lenka Suchá Cewin Deleware DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 030208 Kateřina Lustyková Keysi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 006306 Věra Diasová Kevin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 041409 Marta Nováková Nela DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 039709 Věra Diasová Terezka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001709 Lucie Dušková Klea Ze Souhvězdí Orionu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 007511 Jindra Trnovcová ON THE DOT BOHEMIA TIMOTHY DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 078409 Michal Horáček A3Ch Sáry ze Šternberské strže DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS