Cz En

006306

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Věra Diasová

Pes

  1. Kevin, Kříženec

Výsledky

  1. Česká Třebová - Fitmin Cup - Podhorka, 01. 07. 2012

  2. Agility: 1/3, 45.68 s, 0.0 tr. b., 3.06 m/s

  3. Jumping: 2/3, 65.63 s, 0.63 tr. b., 2.76 m/s

  4. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 9. ročník + Speciál BŠO v agility 5. ročník + MR beauceronů v agility 1. ročník, 02. 06. 2012

  5. AGILITY: 19/28, 67.6 s, 25.6 tr. b., 2.5 m/s

  6. JUMPING: Diskvalifikován

  7. SA2: 6/10, 66.44 s, 18.44 tr. b., 2.42 m/s

  8. Šumperk Temenice - Miacis cup 2012, 19. 05. 2012 - 20. 05. 2012

  9. Agility III. SA2: 2/7, 60.32 s, 19.32 tr. b., 2.7 m/s

  10. Agility II. SA2: 3/7, 72.46 s, 16.46 tr. b., 2.48 m/s

  11. Agility I. SA2: 4/7, 68.19 s, 28.19 tr. b., 2.35 m/s

  12. Agility Open I. S: 11/15, 70.79 s, 20.79 tr. b., 2.43 m/s

  13. Jumping Open II. S: 8/16, 55.44 s, 11.44 tr. b., 2.71 m/s

  14. Jumping Open I. - pohádkový S: 7/14, 60.76 s, 13.76 tr. b., 2.58 m/s

  15. Bystrovany - Květnové skotačení, 05. 05. 2012

  16. Agility SA2: Diskvalifikován

  17. Speciál agility A2 + A3 S: 6/9, 69.27 s, 21.27 tr. b., 2.67 m/s

  18. Speciál Jumping A2 + A3 S: Diskvalifikován

  19. Olomouc - Kirican Agilite Závode (KAZ) - umělá tráva, 31. 03. 2012 - 01. 04. 2012

  20. AGILITY NE S: 11/19, 66.5 s, 18.5 tr. b., 2.63 m/s

  21. AGILITY S: Diskvalifikován

  22. JUMPING NE S: Diskvalifikován

  23. JUMPING S: 15/17, 58.7 s, 25.7 tr. b., 2.76 m/s

  24. ZKOUSKA NE SA2: 6/6, 62.38 s, 21.38 tr. b., 2.55 m/s

  25. ZKOUSKA SA2: 1/6, 63.76 s, 1.76 tr. b., 2.65 m/s

  26. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 27. 08. 2011

  27. AGILITY S: 9/22, 65.58 s, 16.58 tr. b., 2.73 m/s

  28. JUMPING S: Diskvalifikován

  29. ZKOUŠKY SA2: 5/10, 62.21 s, 25.21 tr. b., 2.25 m/s

  30. Česká Třebová - FITMIN CUP - Podhorka, 21. 08. 2011

  31. Agility: 15/24, 66.16 s, 21.29 tr. b., 2.55 m/s

  32. Jumping: Diskvalifikován

  33. Zkouška: 6/10, 79.49 s, 29.49 tr. b., 1.95 m/s

  34. Žamberk - O pohár Fitmin, 23. 07. 2011

  35. AGILITY: Diskvalifikován

  36. JUMPING SA2: 8/13, 53.17 s, 20.17 tr. b., 2.65 m/s

  37. SA2: 6/13, 54.08 s, 19.08 tr. b., 2.7 m/s

  38. Šumperk Temenice - Miacis cup, 09. 07. 2011 - 10. 07. 2011

  39. Agility II. S: 11/18, 52.5 s, 14.5 tr. b., 2.97 m/s

  40. Agility S: 8/17, 57.87 s, 12.87 tr. b., 2.83 m/s

  41. Jumping II. S: 9/18, 48.11 s, 16.11 tr. b., 2.74 m/s

  42. Jumping S: 13/17, 64.13 s, 31.13 tr. b., 2.32 m/s

  43. Zkoušky II. SA2: 2/6, 58.7 s, 13.7 tr. b., 2.86 m/s

  44. Zkoušky SA2: 6/6, 61.05 s, 21.05 tr. b., 2.59 m/s

  45. Rychnov nad Kněžnou - Rychnovský rarášek, 18. 06. 2011

  46. AGILITY: 16/25, 62.53 s, 12.53 tr. b., 2.7 m/s

  47. JUMPING: 9/25, 54.54 s, 3.54 tr. b., 2.79 m/s

  48. SA2: Diskvalifikován

  49. Ludslavice u Zlína - O Zlínský ranec V., 04. 06. 2011

  50. Agility Open S: Diskvalifikován

  51. Jump Open S: 7/17, 61.3 s, 19.3 tr. b., 2.4 m/s

  52. Zkouška SA2: 4/6, 60.1 s, 11.1 tr. b., 2.63 m/s

  53. Zlín - O Zlínský ranec III., 05. 06. 2010

  54. Agility Open Small: Diskvalifikován

  55. Jump Open Small: 14/24, 61.28 s, 18.28 tr. b., 2.58 m/s

  56. SA2: Diskvalifikován

  57. Sezemice - HOP SEM - HOP TAM, 23. 05. 2010

  58. AGILITY: 19/38, 60.74 s, 17.74 tr. b., 2.49 m/s

  59. JUMPING: 29/38, 49.43 s, 26.43 tr. b., 2.79 m/s

  60. SA2: Diskvalifikován

  61. Ostrava - O nejlepšího Zónovkáře, 24. 04. 2010 - 25. 04. 2010

  62. 1. Jumping SA: 13/35, 59.62 s, 13.62 tr. b., 2.94 m/s

  63. 1. Open SA: Diskvalifikován

  64. 2. Jumping SA: 21/35, 47.44 s, 11.44 tr. b., 2.8 m/s

  65. 2. Open SA: 16/35, 70.21 s, 22.21 tr. b., 2.73 m/s

  66. 3. Open SA: 20/35, 65.22 s, 32.22 tr. b., 2.45 m/s

  67. 4. Open SA: 18/35, 74.33 s, 22.33 tr. b., 2.42 m/s