Cz En

Jump Large

  1. Datum: 11. 04. 2010
  2. Závod: Chvalnov (VPÚ) - Chvalnovská pohodička VIII
  3. Typ: J
  4. Standardní čas: 43.0 s
  5. Maximální čas: 70.0 s
  6. Délka: 176.0 m
  7. Velikost: L
  8. Počet překážek: 20
  9. Postupová rychlost: 4.09 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 040406 Martina Magnoli Klimešová A3Ch Aralia Novterpod 0 0 0.0 0.0 34.91 5.04 V V
2 000107 Kateřina Benešová Porsche 0 0 0.0 0.0 41.34 4.26 V V
3 054008 Barbora Mandíková A3Ch Denny 0 1 0.0 5.0 41.15 4.28 V V
4 041209 Stanislav Čechlovský Bella 1 0 3.31 8.31 46.31 3.8 VD VD
5 Ziolkowska Magdalena Leck Bohemia Alke 2 0 0.0 10.0 32.25 5.46 VD VD
6 037007 Martina Wasserbauerová Henessie Cage Fitmin 2 0 0.0 10.0 32.5 5.42 VD VD
7 004506 Martina Magnoli Klimešová A3Ch Axa z Lounského chovu 2 0 0.0 10.0 33.13 5.31 VD VD
8 036807 Martina Binarová Hoppi Fitmin 1 1 0.0 10.0 34.0 5.18 VD VD
9 Bekasiewicz Nina Salsa 1 1 0.0 10.0 38.63 4.56 VD VD
10 057708 Aneta Grygarová A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké 0 2 0.0 10.0 39.28 4.48 VD VD
11 027908 Monika Tyrová Astra Eso Moravia 3 0 0.0 15.0 33.37 5.27 VD VD
12 000505 Pavel Košek A3Ch Day Dream Krásná louka 2 1 1.1 16.1 44.1 3.99 D D
13 028008 Lenka Sedláčková Amore Bacardi Eso Moravia 4 1 0.0 25.0 36.63 4.8 D D
DIS Kruczyk Basia Fanta DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 009509 Monika Jones Gregory Gama Z Tikovického Vršku DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 032009 Radka Breksová Blade Bambabibi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 061208 Monika Tyrová Art Eso Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 024805 Nikol Vydrová Ghost of Pinewood Country DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 044108 Marie Řežábková A3Ch Boldy Od Zlatonosné Říčky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Heizerová Anna Oxara Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Vetráková Zuzana Antoinette Bambabibi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 004309 Iveta Mihulová Angel De La Guarda Mokrý Bandita DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Heizerova Anna Antef z Rise Wa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Hanudeľ Michal Queenzulu Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 004109 Barbora Štouračová Ola Miveko DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 047509 Michaela Mlčochová Bína od Vltavských pramenů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 035108 Hana Sklenaříková Nice Looking Moravia Campanella DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 045908 Michaela Mlčochová Katrina Fitmin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 057208 Hana Wachsmannová Arthur William Gentle Mate DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 040307 Soňa Haluzová Agáta DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000909 Pavel Košek A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Vaněková Ivanka ARKAN Bambabibi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 047407 Nikol Vydrová A3Ch Saxo Littlethorn DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 036107 Aneta Grygarová A3Ch Una Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 008005 Monika Tyrová Antea Bílý trpaslík DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 052508 Irena Kochová Lancelot Fitmin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 035208 Věra Slezáková Once of Dream Moravia Campanella DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 143200 Petr Pacák Agbar Ozzmosis DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 087309 Martina Wasserbauerová Beltane Spirit vom Peter und Lydia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS