Cz En

Agility L

  1. Datum: 14. 03. 2010
  2. Závod: Horka nad Moravou - O pohár Lovecké chaty
  3. Typ: A
  4. Standardní čas: 45.0 s
  5. Maximální čas: 74.0 s
  6. Délka: 178.0 m
  7. Velikost: L
  8. Počet překážek: 20
  9. Postupová rychlost: 3.96 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 029705 Jan Smoček Ace To Win Tachyon 0 0 0.0 0.0 37.7 4.72
2 039309 Jan Smoček Jet Rider Rubínové srdce 0 0 0.0 0.0 37.79 4.71
3 037007 Martina Wasserbauerová Henessie Cage Fitmin 0 0 0.0 0.0 40.0 4.45
4 028108 Soňa Benešová Archibald Bohemian Oak 0 0 0.0 0.0 40.41 4.4
5 028204 Barbora Štouračová A3Ch Fanny Miveko 0 0 0.0 0.0 43.13 4.13
6 043206 Bohuslav Přibyl Bára 0 0 0.0 0.0 44.55 4.0
7 024207 Veronika Otýpková Daria 0 1 1.2 6.2 46.2 3.85
8 061408 Bohuslav Přibyl Magnet Fitmin 1 1 0.0 10.0 38.82 4.59
9 044108 Marie Řežábková A3Ch Boldy Od Zlatonosné Říčky 2 0 0.0 10.0 38.92 4.57
10 087309 Martina Wasserbauerová Beltane Spirit vom Peter und Lydia 1 1 0.0 10.0 40.6 4.38
11 008807 Darja Caletková A3Ch First Krásná louka 0 2 3.98 13.98 48.98 3.63
12 001007 Kateřina Macků Awar od Vltavských pramenů 2 0 4.29 14.29 49.29 3.61
13 031407 Markéta Švábová Bert 4 0 9.83 29.83 54.83 3.25
DIS 034408 Vlasta Vagerová Brock Au-Auriga Brie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 003406 Eva Knapková Brita DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 008907 Eva Knapková Megy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 015305 Jan Smoček Gondor Rubínové srdce DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 045908 Michaela Mlčochová Katrina Fitmin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 024009 Eva Knapková Albert DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 039407 Monika Prokopová A3Ch First Munchangás DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 029509 Pavla Vorlová Kara Nica Z Kovárny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 047509 Michaela Mlčochová Bína od Vltavských pramenů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 004407 Evžen Tikovský Aron von Schikall DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 004109 Barbora Štouračová Ola Miveko DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 039508 Alena Nekvasilová Míša DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 034907 Petra Tomanková Hoky Fitmin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 057708 Aneta Grygarová A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 036807 Martina Binarová Hoppi Fitmin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 013710 Marek Havlík Tess od Fossinky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 016006 Pavla Vorlová Baldrick Nick Briesberi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS