Cz En

Agility L

  1. Datum: 13. 03. 2010
  2. Závod: Horka nad Moravou - O pohár Lovecké chaty
  3. Typ: A
  4. Standardní čas: 42.0 s
  5. Maximální čas: 68.0 s
  6. Délka: 165.0 m
  7. Velikost: L
  8. Počet překážek: 20
  9. Postupová rychlost: 3.93 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 039309 Jan Smoček Jet Rider Rubínové srdce 0 0 0.0 0.0 39.16 4.21
2 037007 Martina Wasserbauerová Henessie Cage Fitmin 0 0 0.0 0.0 41.48 3.98
3 036107 Aneta Grygarová A3Ch Una Bohemia Alké 0 0 0.2 0.2 42.2 3.91
4 015305 Jan Smoček Gondor Rubínové srdce 1 0 0.0 5.0 38.72 4.26
5 040507 Jana Ullver Falstaff vom Palmbachtal 0 1 2.33 7.33 44.33 3.72
6 018007 Martina Kučerová Are you ready od Zlatonosné říčky 1 0 4.12 9.12 46.12 3.58
7 029705 Jan Smoček Ace To Win Tachyon 1 1 1.44 11.44 43.44 3.8
8 046707 Marek Havlík Dasty 0 1 9.2 14.2 51.2 3.22
9 043206 Bohuslav Přibyl Bára 1 1 6.11 16.11 48.11 3.43
10 003406 Eva Knapková Brita 0 1 11.21 16.21 53.21 3.1
11 004407 Evžen Tikovský Aron von Schikall 0 1 13.76 18.76 55.76 2.96
12 045908 Michaela Mlčochová Katrina Fitmin 1 2 3.94 18.94 45.94 3.59
13 044108 Marie Řežábková A3Ch Boldy Od Zlatonosné Říčky 1 2 4.41 19.41 46.41 3.56
14 008807 Darja Caletková A3Ch First Krásná louka 1 1 9.64 19.64 51.64 3.2
15 030406 Vladimíra Juříčková Eday ze Skalistých hor 2 2 18.21 38.21 60.21 2.74
DIS 036807 Martina Binarová Hoppi Fitmin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 029509 Pavla Vorlová Kara Nica Z Kovárny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 031407 Markéta Švábová Bert DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 034907 Petra Tomanková Hoky Fitmin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 035208 Věra Slezáková Once of Dream Moravia Campanella DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 061408 Bohuslav Přibyl Magnet Fitmin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 006104 Zuzana Vainarová Amber Girl Leawrey DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 004109 Barbora Štouračová Ola Miveko DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 039407 Monika Prokopová A3Ch First Munchangás DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 028108 Soňa Benešová Archibald Bohemian Oak DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 028204 Barbora Štouračová A3Ch Fanny Miveko DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 046309 Václav Ullver Brixie Plzeňský Teufel DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 046008 Pavla Medková Uther Pandragon Braudag DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 029108 Martina Kučerová Better Faster Od Zlatonosné říčky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 016006 Pavla Vorlová Baldrick Nick Briesberi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 087309 Martina Wasserbauerová Beltane Spirit vom Peter und Lydia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001007 Kateřina Macků Awar od Vltavských pramenů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 024207 Veronika Otýpková Daria DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 008907 Eva Knapková Megy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 057708 Aneta Grygarová A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 039508 Alena Nekvasilová Míša DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 047509 Michaela Mlčochová Bína od Vltavských pramenů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 024009 Eva Knapková Albert DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS