Cz En

Agility

  1. Datum: 13. 10. 2012
  2. Závod: Měchenice - 11. Grant Prix Bohemia Alké 2012
  3. Rozhodčí: Frühwirth, Otto (AT)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 55.0 s
  6. Maximální čas: 85.0 s
  7. Délka: 184.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 21
  10. Postupová rychlost: 3.3 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 035310 Aneta Grygarová A3Ch Daithi Gee Fort Victory 0 0 0.0 0.0 37.47 4.91
2 039309 Jan Smoček Jet Rider Rubínové srdce 0 0 0.0 0.0 37.84 4.86
3 Stens Sofia NEVER STOP LION KING 0 0 0.0 0.0 38.5 4.78
4 Stens Anders PIGGYLAND´S ENYA 0 0 0.0 0.0 40.19 4.58
5 007108 Vladimíra Čištínová A3Ch Vast Bohemia Alké 0 0 0.0 0.0 40.28 4.57
6 001404 Radomír Hošta A3Ch Keane Bohemia Alké 0 0 0.0 0.0 40.91 4.5
7 061208 Monika Tyrová Art Eso Moravia 0 0 0.0 0.0 40.97 4.49
8 033412 Tomáš Huml Missty 0 0 0.0 0.0 46.56 3.95
9 002307 Adéla Hendrichová Buffalo Bill Silver Breeze 0 0 0.0 0.0 54.57 3.37
10 001910 Eva Vácová Antonie Barunidlo 0 0 4.4 4.4 59.4 3.1
11 Vetráková Zuzana Hira Grant Bohemia Alké 0 1 0.0 5.0 40.44 4.55
12 031512 Anna Duhárová Chase Happy Bohemia Alké 1 0 0.0 5.0 43.09 4.27
13 030112 Elena Ermolová Garp Xapatan 1 0 0.0 5.0 47.68 3.86
14 Ziolkowska Magdalena Leck Bohemia Alké 2 0 0.0 10.0 37.28 4.94
15 027908 Monika Tyrová Astra Eso Moravia 2 0 0.0 10.0 40.25 4.57
16 015305 Jan Smoček Gondor Rubínové srdce 2 0 0.0 10.0 43.12 4.27
17 075012 Jana Grygarová Charlie Happy Bohemia Alké 1 1 0.0 10.0 44.22 4.16
18 001211 Jitka Krejcárková Kamea Vitris Bohemia 1 1 0.0 10.0 44.47 4.14
19 024812 Miroslav Válek Adina z Ginina Mirošovského Podbrdí 0 2 0.0 10.0 52.83 3.48
20 026211 Iveta Dobiášová Grumble RM Sting z Černobílých 2 0 1.88 11.88 56.88 3.23
21 Heizer Tomi Ahmose z říše WA 2 1 0.0 15.0 41.75 4.41
22 085009 Jakub Dobiáš Indiana Jones Aibara 3 0 0.0 15.0 43.84 4.2
DIS 062612 Jana Dobiášová Quip Gulden Land DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 056511 Lenka Březnová Chant OF Tennant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Buš-Jarzebowska Beata Charmdale Victoria of Valentine DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Heizerová Anna Antef z ríše Wa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Savioja Anna PIGGYLAND'S ICHNUSA DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Wiemann Beata Cindy Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 028812 Petr Pacák Hipper Grant Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 041312 Lukáš Skalický A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 048109 Renata Křenová Beefeater Bartova Lípa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 070411 Barbora Lerlová Onyx Rubínové srdce DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 049710 Barbora Tobolová Sunrise Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Vetráková Zuzule Antoinette Bambabibi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 033005 Romana Košťálová Quargo Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 084011 Jiří Hoffmann Laura Lee Ambra Professional DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Ziolkowska Magdalena Hetton Grant Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Ziolkowska Magdalena Mawlch Turk DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 026308 Radomír Hošta Valiant Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Savioja Anna EYEWITNESS ALL EYEZ ON ME DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 044309 Marie Beerová A3Ch Aiša Vydří DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 045610 Vladimíra Čištínová Elis Ayky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS