Cz En

Agility L

  1. Datum: 13. 10. 2012
  2. Závod: Louny - O podzimní kvítek
  3. Rozhodčí: Rybář, Petr (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 38.0 s
  6. Maximální čas: 73.0 s
  7. Délka: 170.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 21
  10. Postupová rychlost: 4.47 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 040110 Jana Haberzettlová Black Bree Budgerigar 0 0 0.0 0.0 34.54 4.92
2 091409 Kateřina Terčová Enigmatic Entity Mintaka 0 0 0.0 0.0 36.11 4.71
3 012108 Kateřina Terčová A3Ch Cheese it Fitmin 0 0 0.0 0.0 36.73 4.63
4 042011 Markéta Novotná A3Ch Amazing Dream Devil of Highland 0 0 0.91 0.91 38.91 4.37
5 041211 Kristýna Hávová Let me think Black Chevers 0 0 2.92 2.92 40.92 4.15
6 018209 Diana Vyskočilová A3Ch Ari 0 0 4.79 4.79 42.79 3.97
7 019106 Helena Pomykaczová Meggi 0 0 5.53 5.53 43.53 3.91
8 016211 Miroslav Považan A3Ch James Gulden land 0 1 3.92 8.92 41.92 4.06
9 086909 Lenka Řezníčková A3Ch Ammy Z Teneriffe gold 0 1 4.54 9.54 42.54 4.0
10 019109 Zdeněk Straka A3Ch Dy-no-mite Silver Breeze 2 0 0.0 10.0 36.67 4.64
11 044708 Hana Koníčková A3Ch Aiwa Plush Berry 2 0 0.0 10.0 37.54 4.53
12 056111 Josef Vítkovský Any 0 1 6.05 11.05 44.05 3.86
13 055510 Zdeněk Straka A3Ch Bruno Doll Budgerigar 3 0 0.0 15.0 34.55 4.92
14 023307 Markéta Novotná A3Ch Ajajaj z Karlštejnských pastvin 1 1 7.81 17.81 45.81 3.71
15 086509 Iva Rácová Eager Eagle Nice of you to Come Bye 2 1 4.73 19.73 42.73 3.98
16 007711 Lenka Fürstlová Bedlos 3 0 4.79 19.79 42.79 3.97
17 029312 Kateřina Provazníková Flo z Chotyně 1 1 13.66 23.66 51.66 3.29
18 025509 Ladislav Šmolík Nepomuk Vom Skuddenhof 6 0 8.48 38.48 46.48 3.66
19 012412 Eva Hrušková Enny 2 1 23.74 38.74 61.74 2.75
DIS 042312 Kristýna Hávová Quincy Agatha z Lukovského dvora DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 006010 Veronika Maryníková Kazoo Mount McKinkey DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 062112 Barbora Novotná A3Ch El Sid Z Paleolitu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 043111 Kateřina Provazníková Amálka Farma Želichov DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 069911 Zuzana Staňková Lasli z Ranskeho letiště DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 061211 Daniela Lešáková Vinnie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 015810 Jan Molnár Diplomat z Bengasu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 074109 Anna Jarošová Aisha Z Teneriffe gold DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 058110 Karel Kurc A3Ch BIG CHOCOLATE z Lodice DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 002012 Jan Fiala Božská Číča od Betlémské pastviny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 036311 Kristýna Machková Emma DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 084511 Kateřina Pardubská Foxy z Chotyně DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 050911 Veronika Vostrá Hvězdička z Bengasu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS