Cz En

Zkoušky neděle SA3

  1. Datum: 24. 06. 2012
  2. Závod: Prostějov - Na začátek léta
  3. Rozhodčí: Máčková, Jiřina (CZ)
  4. Typ: ZkA
  5. Standardní čas: 44.0 s
  6. Maximální čas: 88.0 s
  7. Délka: 167.0 m
  8. Kategorie: A3
  9. Velikost: S
  10. Počet překážek: 21
  11. Postupová rychlost: 3.8 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 Iwona Kalisz GRACJA Obornicki Nornik 0 0 0.0 0.0 40.36 4.14 V V
2 039406 Blanka Potočná A3Ch Kario Banditt Lukato Gold 0 0 0.0 0.0 41.02 4.07 V V
3 Iwona Kalisz NAKY ORIGINAL od Lalanki 0 0 0.0 0.0 41.23 4.05 V V
4 033506 Lucie Dušková A3Ch Lili z Vesničky u hranic 0 0 0.0 0.0 42.47 3.93 V V
5 022210 Michaela Glossová A3Ch Asset Mojo Runique 0 0 1.66 1.66 45.66 3.66 V V
6 Pavol Vakonič Cira Caria Tantum Auri 0 1 1.75 6.75 45.75 3.65 VD VD
7 011812 Radka Mokrišová A3Ch Alvin Gold Radan Bohemia 1 0 3.98 8.98 47.98 3.48 VD VD
8 Hans Fried Chili der Haunimühle 2 0 0.0 10.0 39.72 4.2 VD VD
9 Pavel Krátky Eddie Fox Meadows Beetlejuice 2 0 2.99 12.99 46.99 3.55 VD VD
10 041508 Danuše Zemanová Angie Mabafr 1 0 9.62 14.62 53.62 3.11 VD VD
11 060010 Iveta Hötzelová Moro z Tichého háje 0 2 5.32 15.32 49.32 3.39 VD VD
12 022710 Kateřina Melicharová A3Ch Dupity Dubi Koryfej 2 0 8.44 18.44 52.44 3.18 D D
13 004305 Renata Mandová A3Ch Alpinka Mondeo 2 0 8.56 18.56 52.56 3.18 D D
DIS 033210 Marie Burešová A3Ch Bass DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001609 František Dušek A3Ch Holly Malý Klaun DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 017307 Jana Fuksová A3Ch Agilee od Křížovské kaple DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 068811 Adéla Havlíková A3Ch Baylies Ike Mark DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 027007 Margit Horáčková Orin ze Šternberské strže DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Olga Kwiecień-Maniewska MIRANDA ze Sztormowej DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 056010 Denisa Lajmarová A3Ch Inkognito Smile Paleur DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 013806 Alena Lustyková A3Ch Aramis DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 008811 Dana Mixová Adélka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000709 Radana Píšťková A3Ch Be My Jousee Tantum Auri DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 016810 Aneta Slavíková Black Berry Prague Haley DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 034005 Jana Šedivá A3Ch Atis Elita Triumphans DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 032907 Petra Vaverková A3Ch Bart DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 039908 Štěpánka Vávrová Míša DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 020910 Klára Votrubcová A3Ch Alexandr Královská Manta DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 071609 Lucie Vytrhlíková Maja DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO