Cz En

jumping L

  1. Datum: 25. 08. 2012
  2. Závod: Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP
  3. Rozhodčí: Pánková, Lenka (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 45.0 s
  6. Maximální čas: 75.0 s
  7. Délka: 148.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 3.29 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 014509 Hana Honsová Oskar 0 0 0.0 0.0 32.62 4.54
2 003108 Eva Kočnarová A3Ch Brownstorm 0 0 0.0 0.0 32.93 4.49
3 037709 Michaela Hobzová A3Ch Daffy Těchlovice 0 0 0.0 0.0 34.44 4.3
4 017112 Michaela Hobzová Airin von Fagimo 0 0 0.0 0.0 37.63 3.93
5 044109 David Merta Anthony z Tau´Ri 0 0 0.0 0.0 40.51 3.65
6 019712 Eva Jindrová Branwen Grian od Knapovského potoka 0 0 0.0 0.0 41.89 3.53
7 053408 Eva Vrkočová Aneta Orlický Poklad 0 1 0.0 5.0 44.59 3.32
8 027512 Věra Bařinková Camelia Prima Amita 0 1 2.99 7.99 47.99 3.08
9 009310 Daniela Malínská Blanche Sub Tilia 2 0 0.0 10.0 34.38 4.3
10 079211 Ivana Němečková Jolie Jersey Starý Machnáč 1 1 0.0 10.0 41.12 3.6
11 013906 Eva Jindrová Banji Star z Ranče Montara 1 1 0.0 10.0 41.82 3.54
12 068911 Lucie Vočadlová Europe Bohemia Patrix 0 2 0.0 10.0 41.91 3.53
13 029306 Věra Bařinková Twixey Bitt Box 2 0 2.38 12.38 47.38 3.12
14 052508 Irena Kochová Lancelot Fitmin 3 0 0.0 15.0 34.25 4.32
15 034407 Ivana Kašpárková Chunkie Brown Vanilka 4 0 0.0 20.0 44.62 3.32
16 032207 Jitka Stejskalová Maggie Family CItas CS 0 2 13.18 23.18 58.18 2.54
17 016111 Lenka Šettnerová Fast and Furious Nirreterrit 5 2 0.0 35.0 40.63 3.64
DIS 023112 Petra Hamaričová Harriet Bow Hardy Horde DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 050812 Nikola Osmanová Bára DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 033711 Kateřina Provazníková A - Bára Libušský brouček DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001412 Radka Růžičková Akira Ace Czech Black DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 056810 Zuzana Tvrzníková Balda ze Staroměstských vrchů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 043410 Barbora Vaníčková Princess Blue Joey Fitmin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 007612 Kamila Veselá Teva DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 003810 Jana Jamborová Credo Bestmudi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 009105 David Merta Simir DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 088609 Eliška Olbrichová Onie Fitmin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 061709 Jana Pucherová Amálka Brouček DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 079611 Irena Kochová A3Ch Boomerang Od Betlémské Pastviny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 025607 Martina Miková Brita DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 005009 Martina Miková Haidy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001005 Eva Vrkočová Armina Bílý Bohém DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 034011 Šárka Kovářová Princess DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS