Cz En

Jumping S

  1. Datum: 03. 09. 2011
  2. Závod: Kroměříž - Agility Cup města Kroměříže 2011
  3. Rozhodčí: Glabazňa, Tomáš (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 38.0 s
  6. Maximální čas: 76.0 s
  7. Délka: 161.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 4.24 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 019609 Alena Janská Classica Z Dáblovy Studánky 0 0 0.0 0.0 32.93 4.89
2 056010 Denisa Lajmarová A3Ch Inkognito Smile Paleur 0 0 0.0 0.0 33.14 4.86
3 020910 Klára Votrubcová A3Ch Alexandr Královská Manta 0 0 0.0 0.0 33.73 4.77
4 039406 Blanka Potočná A3Ch Kario Banditt Lukato Gold 0 0 0.0 0.0 35.48 4.54
5 004409 Soňa Haluzová A3Ch Dara Z Dače 0 0 0.0 0.0 35.82 4.49
6 028408 Michal Najman A3Ch Dudlík Hvězda Prokyon 0 0 0.24 0.24 38.24 4.21
7 044508 Martina Foltýnová Darinka z Hlučínských Rovnin 0 0 0.93 0.93 38.93 4.14
8 010408 Lucie Orbanová Barnie 0 0 2.09 2.09 40.09 4.02
9 041508 Danuše Zemanová Angie Mabafr 0 0 4.2 4.2 42.2 3.82
10 000709 Radana Píšťková A3Ch Be My Jousee Tantum Auri 0 1 0.0 5.0 37.38 4.31
11 079709 Marta Němcová Benjamin 0 0 5.2 5.2 43.2 3.73
12 001311 Pavlína Juřenová A3Ch Jimmy 0 0 5.25 5.25 43.25 3.72
13 028708 Šárka Šandová Bára 1 0 2.24 7.24 40.24 4.0
14 028309 Pavlína Guricová A3Ch Amálka Elli Rescator 0 0 7.97 7.97 45.97 3.5
15 010505 Gabriela Hroteková Faust Smaal Kim 2 0 0.0 10.0 32.85 4.9
16 039908 Štěpánka Vávrová Míša 1 0 5.36 10.36 43.36 3.71
17 024408 Pavlína Guricová A3Ch Leontina Res Pretiosa 0 0 11.36 11.36 49.36 3.26
18 021210 Sabina Svozílková Sany Ze Svrženských luhů 0 1 8.75 13.75 46.75 3.44
19 057909 Jana Kochanová A3Ch Jimmi 1 0 9.07 14.07 47.07 3.42
20 012810 Monika Merklová Adaibi Kham-mi 2 1 0.14 15.14 38.14 4.22
21 061009 Stanislava Kočí Justy Aguv Dvůr 0 0 15.48 15.48 53.48 3.01
22 048611 Alena Rudigerová Doris Atomic Barabel 1 2 13.34 28.34 51.34 3.14
23 023811 Eva Šilhavíková Zorro Fleret Moravia 1 0 31.85 36.85 69.85 2.3
DIS 040511 Petr Vlašic Jeverley Lenfir DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 024010 Kateřina Krušinová Bubo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 007811 Marta Němcová A3Ch Everett Black King Půlnoční svit DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 077409 Veronika Petrskovská Peggy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 030511 Helena Viola Dašková Jack DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 033211 Jana Sovadinová Alejandra Amaya Buenos Hermanos DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 039408 Sabina Heimová Sára DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 057609 Jana Proroková Edmond Čajový lístek DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 003809 Adéla Zapletalová Nicollo Brněnský parnas DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 035809 Dušan Buček A3Ch Lucky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 029205 Martina Konečná A3Ch Amazing Cherub the Little Bodyguard DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 043607 Alena Janská Best Girl Chancy Remus DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 034210 Kristina Šamarová Clermona White Wajda DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 014811 Roman Sochor Nely DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 077009 Jaroslav Pospíšil Majla DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS