Cz En

Jumping_

  1. Datum: 12. 05. 2018
  2. Závod: Chýnov - Chýnovské hopsinky - od A0 až po veterány
  3. Rozhodčí: Bazalová, Olga (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 42.0 s
  6. Maximální čas: 72.0 s
  7. Délka: 179.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 19
  10. Postupová rychlost: 4.26 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 100715 Eliška Brabcová Awesome Lady Neverending Force 0 0 0.0 0.0 29.99 5.97
2 019412 Eliška Brabcová A3Ch Beauty Minnie Graceful Avalanche 0 0 0.0 0.0 32.98 5.43
3 016516 Vendula Dolejší Beati Possidentes Te Salutant 0 0 0.0 0.0 33.06 5.41
4 048610 Jiří Svěchota A3Ch Feel Free Mintaka 0 0 0.0 0.0 33.34 5.37
5 003814 Vladimíra Tučková Angel Ginny Smart Destiny 0 0 0.0 0.0 33.48 5.35
6 011715 Alice Drábková Elianne Balpoa 0 0 0.0 0.0 34.73 5.15
7 064014 Marie Houšková Adelle Princes Dance von Petrowich 0 0 0.0 0.0 37.41 4.78
8 067115 Dagmar Stehlíková Action Abigale Lucky Aussies 1 0 0.0 5.0 34.28 5.22
9 048514 Kateřina Smržová Ginevra Kogito Easter 0 1 0.0 5.0 38.69 4.63
10 041016 Denisa Macháčková Anabell Lee z Talova dvora 0 0 5.65 5.65 47.65 3.76
11 015114 Barbora Faktorová Athabasca Gingerfox 0 2 0.14 10.14 42.14 4.25
12 070314 Kateřina Veselá Ellis 0 1 6.68 11.68 48.68 3.68
13 011515 Jana Urbanová Athos z Keblických strání 2 1 0.0 15.0 37.04 4.83
14 026716 Vladimír Zrůst A crazy Will the White Carpathians 0 0 19.76 19.76 61.76 2.9
15 060815 Hana Tesková Qaja Ambra Professional 0 2 11.16 21.16 53.16 3.37
16 074616 Aneta Růžičková Bára 0 2 18.01 28.01 60.01 2.98
17 064216 Vladimíra Rousová Beatris Kobwitler 0 2 19.37 29.37 61.37 2.92
DIS 010016 Marie Wertheimová YF Gulden Land DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 092212 Tereza Šímová ÁDA ISDS CZ/314599 DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 022211 Dagmar Stehlíková Nelly DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 073211 Jana Urbanová A3Ch BUDDY od Dupíků DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 006915 Barbora Bouchalová Nessie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 071815 Miloslava Kavková Sweet Nest French Kiss DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS