Cz En

Agility_

  1. Datum: 27. 05. 2017
  2. Závod: České Budějovice - K Budějicům cesta
  3. Rozhodčí: Lerlová, Kateřina (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 52.0 s
  6. Maximální čas: 90.0 s
  7. Délka: 185.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 3.56 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 062112 Barbora Novotná A3Ch El Sid Z Paleolitu 0 0 0.0 0.0 39.25 4.71
2 064014 Marie Houšková Adelle Princes Dance von Petrowich 0 0 0.0 0.0 50.32 3.68
3 055208 Jana Dušková A3Ch Crazy Charlie Mintaka 1 0 0.0 5.0 40.09 4.61
4 006915 Barbora Bouchalová Nessie 0 1 0.0 5.0 41.15 4.5
5 048514 Kateřina Smržová Ginevra Kogito Easter 1 0 0.0 5.0 41.99 4.41
6 036515 Eva Hamrová Lexie 1 0 0.0 5.0 42.51 4.35
7 000714 Josef Rychnovský Morybundus Sa - Kra Beskydy 0 1 0.0 5.0 44.9 4.12
8 027712 Jana Dušková Baby Pepina Graceful Avalanche 0 1 0.0 5.0 46.25 4.0
9 044309 Marie Beerová A3Ch Aiša Vydří 0 1 0.0 5.0 50.31 3.68
10 081812 Martina Kučerová Cesy Vernika z Vysočiny 0 0 9.6 9.6 61.6 3.0
11 052215 Ivan Pospíšil A3Ch Quiniela Granda Bohemia Alké 2 0 0.0 10.0 41.21 4.49
12 036413 Petra Monhartová Ixis Freedom Hardy Horde 1 1 0.0 10.0 43.98 4.21
13 018414 Lucie Mášová Donnie Od Dupíků 1 1 0.0 10.0 49.41 3.74
14 074616 Aneta Růžičková Bára 0 1 13.33 18.33 65.33 2.83
15 013709 Jana Monhartová Archie Z Ohromujícího světa 4 0 0.0 20.0 41.1 4.5
16 023607 Marie Beerová Teddy V. Irish Red 1 0 15.54 20.54 67.54 2.74
17 064216 Vladimíra Rousová Beatris Kobwitler 1 1 12.24 22.24 64.24 2.88
18 073912 Jana Monhartová Be Yess of Wendaja 3 2 0.0 25.0 44.54 4.15
19 075016 Martina Cibulková Debbie od Dupíků 1 1 29.18 39.18 81.18 2.28
DIS 028512 Kateřina Bicanová Hannibal od Hněvína DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 026716 Vladimír Zrůst A crazy Will the White Carpathians DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 060514 Tereza Filipová Hanny z Úpatí Džbánu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 071815 Miloslava Kavková Sweet Nest French Kiss DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 058716 Magdalena Kletečková Best Boy Timmy Graceful Avalanche DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 051816 Jaroslava Lukešová Fly DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 035816 Barbora Bouchalová Jack DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 100715 Eliška Brabcová Awesome Lady Neverending Force DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 015114 Barbora Faktorová Athabasca Gingerfox DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 009616 Markéta Cibulková Idol Tender Flash DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 010016 Marie Wertheimová YF Gulden Land DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 019412 Eliška Brabcová A3Ch Beauty Minnie Graceful Avalanche DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 003814 Vladimíra Tučková Angel Ginny Smart Destiny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 012511 Petra Monhartová Crimson King Z Lodice DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS