Cz En

Jumping_

  1. Datum: 27. 05. 2017
  2. Závod: České Budějovice - K Budějicům cesta
  3. Rozhodčí: Lerlová, Kateřina (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 35.0 s
  6. Maximální čas: 60.0 s
  7. Délka: 138.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 18
  10. Postupová rychlost: 3.94 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 062112 Barbora Novotná A3Ch El Sid Z Paleolitu 0 0 0.0 0.0 27.6 5.0
2 052215 Ivan Pospíšil A3Ch Quiniela Granda Bohemia Alké 0 0 0.0 0.0 31.21 4.42
3 064216 Vladimíra Rousová Beatris Kobwitler 0 0 4.73 4.73 39.73 3.47
4 019412 Eliška Brabcová A3Ch Beauty Minnie Graceful Avalanche 1 0 0.0 5.0 26.91 5.13
5 003814 Vladimíra Tučková Angel Ginny Smart Destiny 1 0 0.0 5.0 26.96 5.12
6 055208 Jana Dušková A3Ch Crazy Charlie Mintaka 1 0 0.0 5.0 29.13 4.74
7 073912 Jana Monhartová Be Yess of Wendaja 1 0 0.0 5.0 29.84 4.62
8 048514 Kateřina Smržová Ginevra Kogito Easter 1 0 0.0 5.0 30.14 4.58
9 064014 Marie Houšková Adelle Princes Dance von Petrowich 0 1 0.45 5.45 35.45 3.89
10 023607 Marie Beerová Teddy V. Irish Red 0 0 6.59 6.59 41.59 3.32
11 028512 Kateřina Bicanová Hannibal od Hněvína 1 0 4.02 9.02 39.02 3.54
12 081812 Martina Kučerová Cesy Vernika z Vysočiny 0 0 9.08 9.08 44.08 3.13
13 044309 Marie Beerová A3Ch Aiša Vydří 0 1 4.21 9.21 39.21 3.52
14 018414 Lucie Mášová Donnie Od Dupíků 1 1 0.0 10.0 33.31 4.14
15 027712 Jana Dušková Baby Pepina Graceful Avalanche 1 1 0.0 10.0 33.46 4.12
16 009616 Markéta Cibulková Idol Tender Flash 1 0 5.45 10.45 40.45 3.41
17 036413 Petra Monhartová Ixis Freedom Hardy Horde 3 0 0.0 15.0 33.02 4.18
18 041016 Denisa Macháčková Anabell Lee z Talova dvora 2 0 8.46 18.46 43.46 3.18
19 060514 Tereza Filipová Hanny z Úpatí Džbánu 2 1 7.07 22.07 42.07 3.28
20 015114 Barbora Faktorová Athabasca Gingerfox 3 1 4.23 24.23 39.23 3.52
21 062711 Andrea Valentová Honey Mintaka 5 0 0.0 25.0 27.48 5.02
DIS 006915 Barbora Bouchalová Nessie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 026716 Vladimír Zrůst A crazy Will the White Carpathians DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 075016 Martina Cibulková Debbie od Dupíků DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 071815 Miloslava Kavková Sweet Nest French Kiss DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 058716 Magdalena Kletečková Best Boy Timmy Graceful Avalanche DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 051816 Jaroslava Lukešová Fly DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 074616 Aneta Růžičková Bára DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 100715 Eliška Brabcová Awesome Lady Neverending Force DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 036515 Eva Hamrová Lexie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 010016 Marie Wertheimová YF Gulden Land DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000714 Josef Rychnovský Morybundus Sa - Kra Beskydy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 013709 Jana Monhartová Archie Z Ohromujícího světa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 012511 Petra Monhartová Crimson King Z Lodice DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 035816 Barbora Bouchalová Jack DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS