Cz En

Agility - podle roku narození Small

  1. Datum: 27. 08. 2016
  2. Závod: Lhota - Chříč - Agility víkend - OK - Noční hrátky
  3. Rozhodčí: Glabazňa, Tomáš (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 46.0 s
  6. Maximální čas: 90.0 s
  7. Délka: 154.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 19
  10. Postupová rychlost: 3.35 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 075411 Zuzana Pacáková Kind of Crazy Černý faun 0 0 0.0 0.0 33.0 4.67 V V
2 062314 Petra Haspeklová Apple Juice Rose Speedlight 0 0 0.0 0.0 37.22 4.14 V V
3 075912 Václav Borůvka A3Ch Gréta Garbo Drofa 0 0 0.0 0.0 40.78 3.78 V V
4 058614 Renata Michajličenková Kiki 0 0 0.41 0.41 46.41 3.32 V V
5 043508 Daniela Borůvková A3Ch Iris ze Sváškova dvora 0 0 1.09 1.09 47.09 3.27 V V
6 085815 Michal Brabec Vilma 0 0 4.22 4.22 50.22 3.07 V V
7 070712 Barbara Matějková Ammy 0 0 5.2 5.2 51.2 3.01 V V
8 076309 Aneta Pechoušková Hillary Dark Cloud 0 0 6.0 6.0 52.0 2.96 VD VD
9 Bzdúšková Kamila Amber Lilly-of-the-Valley 1 0 1.22 6.22 47.22 3.26 VD VD
10 066611 Alena Podrazká Lucifer od Prachovských skal 0 0 10.65 10.65 56.65 2.72 VD VD
11 067413 Petra Pokorná Missie Little Big Jack 3 0 0.0 15.0 42.5 3.62 VD VD
12 Giel Jitka Ginger Mandylion 1 1 7.31 17.31 53.31 2.89 D D
13 078414 Eva Křečková Garantiya Optimista Hrustalnaya Mechta 1 2 30.87 45.87 76.87 2.0 BO BO
DIS 047307 Lenka Fuksová I-Sarah Top Narcis DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 031510 Jana Šedivá A3Ch Yasmin Šedý vévoda DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 050214 Jana Šedivá Atis Alien Life form DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 037813 Jaroslav Frančík A3Ch Atis Elita Triumphans DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 053015 Tomáš Dočkal Agnes DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 004811 Květa Sálusová Amy Sobasan DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 061209 Tereza Martišová Gray Chagy Lenfir DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 018312 Nella Semecká A3Ch Maggie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 010709 Barbora Doudová Mates DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 011208 Petr Vajgl A3Ch Luccy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001811 Petr Vajgl A3Ch Terry DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 088514 Jiřina Dusilová Bonnie Bianca z Elsameru DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 022310 Michaela Glossová Aimee Gee Runique DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 022210 Michaela Glossová A3Ch Asset Mojo Runique DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 059612 Lenka Brojová A3Ch Riči Bri-Col Black and White DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 060412 Petra Nosková Di Piccola Amazonka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 042615 Kateřina Tobiškova Benjamin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 022710 Kateřina Melicharová A3Ch Dupity Dubi Koryfej DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Bzdúšková Kamila Alexia Agility Bohemia Grant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 068912 Denisa Kopecká A3Ch Babů Long Princess de H4P DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 041416 Ladislav Křeček Gamma Chuvstv Magiya Sharma DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 067609 Jitka Krejcárková Ax-agility Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS