Cz En

Agility Kluby Small

  1. Datum: 26. 08. 2016
  2. Závod: Lhota - Chříč - Agility víkend - OK - Noční hrátky
  3. Rozhodčí: Glabazňa, Tomáš (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 60.0 s
  6. Maximální čas: 110.0 s
  7. Délka: 195.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 22
  10. Postupová rychlost: 3.25 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 062314 Petra Haspeklová Apple Juice Rose Speedlight 0 0 0.0 0.0 43.91 4.44 V V
2 022710 Kateřina Melicharová A3Ch Dupity Dubi Koryfej 0 0 0.0 0.0 44.9 4.34 V V
3 001811 Petr Vajgl A3Ch Terry 0 0 0.0 0.0 45.47 4.29 V V
4 018312 Nella Semecká A3Ch Maggie 0 0 0.0 0.0 45.62 4.27 V V
5 075912 Václav Borůvka A3Ch Gréta Garbo Drofa 0 0 0.0 0.0 48.72 4.0 V V
6 043508 Daniela Borůvková A3Ch Iris ze Sváškova dvora 0 0 0.0 0.0 50.59 3.85 V V
7 004811 Květa Sálusová Amy Sobasan 0 0 0.0 0.0 52.65 3.7 V V
8 070712 Barbara Matějková Ammy 0 0 0.0 0.0 54.93 3.55 V V
9 066611 Alena Podrazká Lucifer od Prachovských skal 0 0 0.0 0.0 58.03 3.36 V V
10 068912 Denisa Kopecká A3Ch Babů Long Princess de H4P 1 0 0.0 5.0 43.66 4.47 V V
11 076309 Aneta Pechoušková Hillary Dark Cloud 1 0 0.0 5.0 52.01 3.75 V V
12 059612 Lenka Brojová A3Ch Riči Bri-Col Black and White 0 1 0.0 5.0 52.56 3.71 V V
13 061209 Tereza Martišová Gray Chagy Lenfir 0 1 0.0 5.0 54.72 3.56 V V
14 Giel Jitka Ginger Mandylion 1 0 0.0 5.0 55.47 3.52 V V
15 011208 Petr Vajgl A3Ch Luccy 0 1 0.0 5.0 56.37 3.46 V V
16 085815 Michal Brabec Vilma 0 1 0.0 5.0 59.9 3.26 V V
17 010709 Barbora Doudová Mates 0 1 1.7 6.7 61.7 3.16 VD VD
18 067413 Petra Pokorná Missie Little Big Jack 4 0 0.0 20.0 50.91 3.83 D D
19 078414 Eva Křečková Garantiya Optimista Hrustalnaya Mechta 2 1 21.56 36.56 81.56 2.39 BO BO
DIS 047307 Lenka Fuksová I-Sarah Top Narcis DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 031510 Jana Šedivá A3Ch Yasmin Šedý vévoda DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 050214 Jana Šedivá Atis Alien Life form DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 037813 Jaroslav Frančík A3Ch Atis Elita Triumphans DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 053015 Tomáš Dočkal Agnes DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 088514 Jiřina Dusilová Bonnie Bianca z Elsameru DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 058614 Renata Michajličenková Kiki DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 022310 Michaela Glossová Aimee Gee Runique DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 022210 Michaela Glossová A3Ch Asset Mojo Runique DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 060412 Petra Nosková Di Piccola Amazonka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 042615 Kateřina Tobiškova Benjamin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 075411 Zuzana Pacáková Kind of Crazy Černý faun DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Bzdúšková Kamila Alexia Agility Bohemia Grant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Bzdúšková Kamila Amber Lilly-of-the-Valley DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 041416 Ladislav Křeček Gamma Chuvstv Magiya Sharma DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 067609 Jitka Krejcárková Ax-agility Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS