Cz En

Agility So S

  1. Datum: 09. 04. 2016
  2. Závod: Olomouc - Jarní PsíHrátky 2016
  3. Rozhodčí: Dostál, Petr (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 45.0 s
  6. Maximální čas: 70.0 s
  7. Délka: 170.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 3.78 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 007015 Denisa Lajmarová A3Ch Unreal Ladykiller The Roadrunners 0 0 0.0 0.0 32.11 5.29
2 072414 Petra Zámečníková Melwin Manepo Ideál 0 0 0.0 0.0 34.41 4.94
3 075311 Tereza Zemanová Casandra Bohemia Animo 0 0 0.0 0.0 34.63 4.91
4 073514 Pavla Kvapilíková Alfa Szady Kiesz 0 0 0.0 0.0 35.34 4.81
5 007811 Marta Němcová A3Ch Everett Black King Půlnoční svit 0 0 0.0 0.0 35.76 4.75
6 069511 Šárka Šandová Ally Rychlá tlapka 0 0 0.0 0.0 38.06 4.47
7 060814 Jana Šůstalová Uriel Chuck Top Narcis 0 0 0.0 0.0 39.87 4.26
8 028115 Dana Šubová Chammi Elsa Garbo 0 0 0.0 0.0 40.69 4.18
9 075113 Hana Ampapová Zappy Sweet Boy Lover´s knot 1 0 0.0 5.0 35.21 4.83
10 035412 Dana Humpolcová A3Ch Etera Dai Muratori 0 1 0.0 5.0 36.54 4.65
11 014307 Dana Humpolcová Babsi 1 0 0.0 5.0 39.8 4.27
12 028708 Šárka Šandová Bára 1 0 0.0 5.0 43.48 3.91
13 024110 Petr Smrček Dambra od Belinky 0 1 0.38 5.38 45.38 3.75
14 080214 Lucie Frimmelová Zumi von den Kleinen Zwergen 1 0 1.5 6.5 46.5 3.66
15 Sandi Petač Loti - 2 1 0.0 15.0 36.87 4.61
16 026415 Hana Jendrulková Euphorie 3 0 0.0 15.0 38.92 4.37
17 047713 Gabriela Martínková Guliver of Mine Little Soulmate 3 0 0.0 15.0 41.5 4.1
18 072511 Jana Šůstalová Matýsek 2 0 5.37 15.37 50.37 3.38
19 021516 Markéta Dohnalová Bella 3 0 2.44 17.44 47.44 3.58
20 001314 Pavla Zahradníková Ell 3 1 0.0 20.0 35.7 4.76
21 045013 Lenka Sedláková Max 1 0 15.44 20.44 60.44 2.81
22 071412 Daniela Martinková Baldini Ricardo Bohemia 1 0 16.62 21.62 61.62 2.76
23 051915 Daniela Martinková Beny Ricardo Bohemia 2 0 22.95 32.95 67.95 2.5
DIS 074615 Margit Horáčková Xsony z Agova dvora DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Ivana Kirik Fireball via bohemica DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 051313 Tereza Zemanová Freya Cidabro DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Iwona Marczak Cherry Kubret DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 043013 Marie Kotlínová Afron from Lucky Village DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 006612 Martina Binarová Darsy Elita Triumphans DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 078409 Michal Horáček A3Ch Sáry ze Šternberské strže DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001715 Petr Smrček Status Quo Chancy Remus DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 012913 Aleš Němec Vincent DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 079215 Hana Bekerová Caireen Mondeo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Maja Kirik Marolt Blaze of speed črni angel DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 085515 Dorothea Rumanová Dasha DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS