Cz En

Dorothea Rumanová

  1. Číslo: 005315
  2. Člen KA: Ne
  3. Klubový zpravodaj: Ano
  4. Členem KA od: 14. 03. 2018
  5. Členem KA do: 31. 12. 2019
  6. Pohlaví: žena

    Průkazy

  1. 085515 (XS), Dasha

  2. 009618 (M), Talisman Černý Faun

Výsledky

  1. Horní Suchá - Hornosušské Jarní dvojzkoušky, 23. 05. 2021

  2. 1. Zkouška A1 M, Talisman Černý Faun: 4/6, 47.93 s, 11.93 tr. b., 3.38 m/s

  3. 2. Zkouška A1 M, Talisman Černý Faun: Diskvalifikován

  4. Ostrava-Třebovice - Třebovické dvojzkoušky, 27. 06. 2020

  5. zkouška MA1 1, Talisman Černý Faun: 4/7, 52.11 s, 10.0 tr. b., 3.53 m/s

  6. zkouška MA1 2, Talisman Černý Faun: Diskvalifikován

  7. Horka nad Moravou - O pohár Lovecké chaty se speciálním závodem pro kategorii XS, 13. 10. 2018

  8. Agility Open, Talisman Černý Faun: Diskvalifikován

  9. Agility Trial I, Talisman Černý Faun: Diskvalifikován

  10. Agility Trial II, Talisman Černý Faun: Diskvalifikován

  11. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky Ostrava-Třebovice, 12. 05. 2018

  12. Zkouška MA1 1 MA1, Talisman Černý Faun: Diskvalifikován

  13. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky Ostrava-Třebovice, 21. 04. 2018

  14. 1. zkouška MA1, Talisman Černý Faun: Diskvalifikován

  15. 2. zkouška MA1, Talisman Černý Faun: Diskvalifikován

  16. Horka nad Moravou - O pohár Lovecké chaty se speciálními soutěžemi pro kategorii XS a pro veterány, 28. 10. 2016

  17. Agility Open, Dasha: Diskvalifikován

  18. Agility Trial, Dasha: Diskvalifikován

  19. Jumping Open, Dasha: Diskvalifikován

  20. Rožnov pod Radhoštěm - Ve znamení TRNEK, 06. 08. 2016 - 07. 08. 2016

  21. Jumping 1, Dasha: Diskvalifikován

  22. Jumping 2, Dasha: Diskvalifikován

  23. Bordovice - „O Javornickou tlapku“ s JK Animals, 16. 07. 2016

  24. Agility S, Dasha: Diskvalifikován

  25. Jumping S, Dasha: Diskvalifikován

  26. Zkouška SA1, Dasha: Diskvalifikován

  27. Ostrava-Třebovice - Trojzkoušky Ostrava-Třebovice, 16. 04. 2016

  28. 1. zkouška SA1, Dasha: Diskvalifikován

  29. 2. zkouška SA1, Dasha: Diskvalifikován

  30. 3. zkouška SA1, Dasha: Diskvalifikován

  31. Olomouc - Jarní PsíHrátky 2016, 09. 04. 2016 - 10. 04. 2016

  32. Agility Ne S, Dasha: 15/27, 63.78 s, 19.78 tr. b., 2.65 m/s

  33. Agility So S, Dasha: Diskvalifikován

  34. Jumping Ne S, Dasha: 23/32, 43.76 s, 20.76 tr. b., 2.99 m/s

  35. jumping So S, Dasha: 18/35, 58.97 s, 28.97 tr. b., 2.71 m/s

  36. Zkouška Ne SA1, Dasha: 3/9, 49.56 s, 10.56 tr. b., 2.85 m/s

  37. Rožnov pod Radhoštěm - Jumpingy U LESA, 02. 04. 2016

  38. Jump 1 S, Dasha: Diskvalifikován

  39. Jump 2 S, Dasha: Diskvalifikován

  40. Jump U Lesa S, Dasha: 12/24, 39.69 s, 3.69 tr. b., 3.15 m/s

  41. Horka nad Moravou - Faktor strachu popáté aneb zkouškový maraton, 11. 03. 2016 - 13. 03. 2016

  42. I Agility, Dasha: Diskvalifikován

  43. II Agility, Dasha: 4/7, 63.78 s, 28.78 tr. b., 2.63 m/s

  44. Hlučín - Dvojité tukobraní, 27. 12. 2015

  45. II. zkouška SA1, Dasha: Diskvalifikován

  46. I. zkouška SA1, Dasha: 1/3, 66.69 s, 15.69 tr. b., 2.77 m/s

  47. Sedliště - TROJzkoušky - 6. Mikulášská spartakiáda, 05. 12. 2015

  48. SA1-1, Dasha: 4/4, 47.07 s, 9.07 tr. b., 2.7 m/s

  49. SA1-2, Dasha: Diskvalifikován

  50. SA1-3, Dasha: 3/4, 83.21 s, 55.21 tr. b., 1.71 m/s