Cz En

Jumping Ne S

  1. Datum: 10. 04. 2016
  2. Závod: Olomouc - Jarní PsíHrátky 2016
  3. Rozhodčí: Dostál, Petr (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 33.0 s
  6. Maximální čas: 62.0 s
  7. Délka: 131.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 3.97 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 001715 Petr Smrček Status Quo Chancy Remus 0 0 0.0 0.0 23.92 5.48
2 007015 Denisa Lajmarová A3Ch Unreal Ladykiller The Roadrunners 0 0 0.0 0.0 24.4 5.37
3 Sandi Petač Loti - 0 0 0.0 0.0 25.13 5.21
4 007811 Marta Němcová A3Ch Everett Black King Půlnoční svit 0 0 0.0 0.0 26.04 5.03
5 073712 Eva Koníčková Fairytale Barabel 0 0 0.0 0.0 26.63 4.92
6 051313 Tereza Zemanová Freya Cidabro 0 0 0.0 0.0 27.9 4.7
7 028115 Dana Šubová Chammi Elsa Garbo 0 0 0.0 0.0 28.93 4.53
8 012913 Aleš Němec Vincent 0 0 0.0 0.0 29.36 4.46
9 078409 Michal Horáček A3Ch Sáry ze Šternberské strže 0 0 0.0 0.0 32.09 4.08
10 072511 Jana Šůstalová Matýsek 0 0 1.31 1.31 34.31 3.82
11 015514 Dagmar Mlýnková Cindy Koblížek 0 0 2.63 2.63 35.63 3.68
12 075311 Tereza Zemanová Casandra Bohemia Animo 1 0 0.0 5.0 24.64 5.32
13 060814 Jana Šůstalová Uriel Chuck Top Narcis 0 1 0.0 5.0 27.15 4.83
14 073514 Pavla Kvapilíková Alfa Szady Kiesz 0 1 0.0 5.0 28.72 4.56
15 014307 Dana Humpolcová Babsi 0 1 0.73 5.73 33.73 3.88
16 024110 Petr Smrček Dambra od Belinky 1 0 1.83 6.83 34.83 3.76
17 074615 Margit Horáčková Xsony z Agova dvora 0 1 3.69 8.69 36.69 3.57
18 071412 Daniela Martinková Baldini Ricardo Bohemia 0 0 12.62 12.62 45.62 2.87
19 014412 Dagmar Mlýnková Apunta Malcriado de la Casa 0 2 4.79 14.79 37.79 3.47
20 044913 Zuzana Nováková Dasty 0 0 15.04 15.04 48.04 2.73
21 028708 Šárka Šandová Bára 0 2 5.87 15.87 38.87 3.37
22 Maja Kirik Marolt Blaze of speed črni angel 1 1 9.11 19.11 42.11 3.11
23 085515 Dorothea Rumanová Dasha 1 1 10.76 20.76 43.76 2.99
DIS 026415 Hana Jendrulková Euphorie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Ivana Kirik Fireball via bohemica DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001314 Pavla Zahradníková Ell DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 045013 Lenka Sedláková Max DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 006612 Martina Binarová Darsy Elita Triumphans DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 035412 Dana Humpolcová A3Ch Etera Dai Muratori DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Iwona Marczak Cherry Kubret DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 069511 Šárka Šandová Ally Rychlá tlapka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 051915 Daniela Martinková Beny Ricardo Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS