Cz En

Soutěž feny proti psům

  1. Datum: 30. 09. 2015
  2. Závod: Skochovice - Agility víkend - OK - Noční hrátky
  3. Typ: J
  4. Standardní čas: 42.0 s
  5. Maximální čas: 63.0 s
  6. Délka: 165.0 m
  7. Velikost: S
  8. Počet překážek: 19
  9. Postupová rychlost: 3.9 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 Giel Jitka Ginger Mandylion 0 0 0.0 0.0 0.57 289.47 V V
2 031510 Jana Šedivá A3Ch Yasmin Šedý vévoda 0 0 0.0 0.0 32.13 5.14 V V
3 046010 Petra Vaverková A3Ch Easter Elfie Koryfej 0 0 0.0 0.0 34.56 4.77 V V
4 061209 Tereza Martišová Gray Chagy Lenfir 0 0 0.0 0.0 35.84 4.6 V V
5 018312 Nella Semecká A3Ch Maggie 0 0 0.0 0.0 36.34 4.54 V V
6 068912 Denisa Kopecká A3Ch Babů Long Princess de H4P 0 0 0.0 0.0 37.4 4.41 V V
7 033211 Jana Sovadinová Alejandra Amaya Buenos Hermanos 0 0 0.0 0.0 39.7 4.16 V V
8 060412 Petra Nosková Di Piccola Amazonka 0 0 0.0 0.0 39.78 4.15 V V
9 072511 Jana Šůstalová Matýsek 0 0 2.53 2.53 44.53 3.71 V V
10 060814 Jana Šůstalová Uriel Chuck Top Narcis 0 1 0.0 5.0 38.35 4.3 V V
11 075912 Václav Borůvka A3Ch Gréta Garbo Drofa 0 1 0.0 5.0 40.83 4.04 V V
12 001811 Petr Vajgl A3Ch Terry 0 1 0.0 5.0 40.93 4.03 V V
13 076309 Aneta Pechoušková Hillary Dark Cloud 0 1 0.0 5.0 40.97 4.03 V V
14 067609 Jitka Krejcárková Ax-agility Bohemia Alké 1 1 0.0 10.0 39.88 4.14 VD VD
15 059612 Lenka Brojová A3Ch Riči Bri-Col Black and White 0 2 0.0 10.0 41.35 3.99 VD VD
16 006115 Eliška Tučková Maya 0 1 5.15 10.15 47.15 3.5 VD VD
17 066011 Miroslav Lukeš Chane Golden Baby Radeto 1 0 5.22 10.22 47.22 3.49 VD VD
18 011208 Petr Vajgl A3Ch Luccy 0 1 6.28 11.28 48.28 3.42 VD VD
19 066611 Alena Podrazká Lucifer od Prachovských skal 0 0 12.72 12.72 54.72 3.02 VD VD
20 022310 Michaela Glossová Aimee Gee Runique 0 0 19.4 19.4 61.4 2.69 D D
21 010709 Barbora Doudová Mates 0 1 17.25 22.25 59.25 2.78 D D
DIS 007015 Denisa Lajmarová A3Ch Unreal Ladykiller The Roadrunners DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS D
DIS 050214 Jana Šedivá Atis Alien Life form DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS D
DIS 075211 Renáta Ježková Didi From Golden Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS D
DIS 053015 Tomáš Dočkal Agnes DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS D
DIS 006612 Martina Binarová Darsy Elita Triumphans DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS D
DIS 012810 Monika Merklová Adaibi Kham-mi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS D
DIS 062314 Petra Haspeklová Apple Juice Rose Speedlight DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS D
DIS 071412 Daniela Martinková Baldini Ricardo Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS D
DIS 022210 Michaela Glossová A3Ch Asset Mojo Runique DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS D
DIS 043508 Daniela Borůvková A3Ch Iris ze Sváškova dvora DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS D
DIS 070712 Barbara Matějková Ammy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS D
DIS 051915 Daniela Martinková Beny Ricardo Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS D