Cz En

Free Jumping Sport

  1. Datum: 02. 08. 2015
  2. Závod: Rožnov pod Radhoštem - Ve znamení TRNEK
  3. Rozhodčí: Pupík, Petr (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 47.0 s
  6. Maximální čas: 75.0 s
  7. Délka: 185.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 3.94 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 004409 Soňa Haluzová A3Ch Dara Z Dače 0 0 0.0 0.0 37.56 4.93 V V
2 029712 Kateřina Hižnajová Csardas Via Bohemica 0 0 0.0 0.0 37.61 4.92 V V
3 006612 Martina Binarová Darsy Elita Triumphans 0 0 0.0 0.0 37.67 4.91 V V
4 Slávka Krupárová Kayseri Princess Earl`s Legend Earl`s Legend - "Eny" 0 0 0.0 0.0 38.13 4.85 V V
5 003812 Simona Zajková A3Ch Donald 0 0 0.0 0.0 38.72 4.78 V V
6 Viktória Pěčková Doremi Sol Oriens 0 0 0.0 0.0 38.77 4.77 V V
7 063611 Hedvika Rychnovská A3Ch Attila Rychlá tlapka 0 0 0.0 0.0 41.62 4.44 V V
8 060814 Jana Šůstalová Uriel Chuck Top Narcis 0 0 0.0 0.0 42.27 4.38 V V
9 082014 Monika Němcová A3Ch Beatrise 0 0 0.0 0.0 46.11 4.01 V V
10 053313 Ivana Pořická Eleanor 0 0 0.0 0.0 46.81 3.95 V V
11 080014 Soňa Haluzová A3Ch Beruška Z Barbořinského vršku 1 0 0.0 5.0 40.66 4.55 V V
12 Jana Juhásová Aimie Jet Bat 1 0 0.0 5.0 44.99 4.11 V V
13 048914 Kateřina Proroková Energie Via Bohemica 1 0 0.0 5.0 45.04 4.11 V V
14 072511 Jana Šůstalová Matýsek 1 0 10.45 15.45 57.45 3.22 VD VD
15 000014 Radka Podmolová A3Ch Cat Elis Vrabčí hnízdo 0 2 7.73 17.73 54.73 3.38 D D
16 043307 Blanka Lauterbachová Terry 0 1 15.64 20.64 62.64 2.95 D D
17 069914 Magda Pořická Chuck Ricco Od Bobří Řeky 1 1 12.05 22.05 59.05 3.13 D D
DIS 064713 Blanka Lauterbachová Tina DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000414 Anna Dušánková Jamie Lee Jet ze Shetlandů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 002109 Zuzana Mazurková Baraka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 071412 Daniela Martinková Baldini Ricardo Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 051915 Daniela Martinková Beny Ricardo Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Tomáš Neuhort Daphne DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 080009 Antonín Palata Angie Sea of Stars DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 028309 Pavlína Guricová A3Ch Amálka Elli Rescator DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000709 Radana Píšťková A3Ch Be My Jousee Tantum Auri DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Vendula Hausnerová Eliot Black Elita Triumphans DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO