Cz En

BublaJump „Ve Znamení Trnek“

  1. Datum: 02. 08. 2015
  2. Závod: Rožnov pod Radhoštem - Ve znamení TRNEK
  3. Rozhodčí: Pupík, Petr (CZ)
  4. Typ: Spec
  5. Standardní čas: 50.0 s
  6. Maximální čas: 100.0 s
  7. Délka: 150.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 16
  10. Postupová rychlost: 3.0 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 003812 Simona Zajková A3Ch Donald 0 0 0.0 0.0 36.56 4.1 V V
2 006612 Martina Binarová Darsy Elita Triumphans 0 0 0.0 0.0 37.4 4.01 V V
3 063611 Hedvika Rychnovská A3Ch Attila Rychlá tlapka 0 0 0.0 0.0 44.0 3.41 V V
4 000014 Radka Podmolová A3Ch Cat Elis Vrabčí hnízdo 0 0 0.0 0.0 44.9 3.34 V V
5 060814 Jana Šůstalová Uriel Chuck Top Narcis 1 0 0.0 5.0 37.87 3.96 V V
6 000709 Radana Píšťková A3Ch Be My Jousee Tantum Auri 0 1 0.0 5.0 39.43 3.8 V V
7 Slávka Krupárová Kayseri Princess Earl`s Legend Earl`s Legend - "Eny" 1 0 0.0 5.0 40.24 3.73 V V
8 Viktória Pěčková Doremi Sol Oriens 0 1 0.0 5.0 42.52 3.53 V V
9 048914 Kateřina Proroková Energie Via Bohemica 0 1 0.0 5.0 44.3 3.39 V V
10 Vendula Hausnerová Eliot Black Elita Triumphans 0 1 0.0 5.0 46.21 3.25 V V
11 000414 Anna Dušánková Jamie Lee Jet ze Shetlandů 0 1 0.0 5.0 49.26 3.05 V V
12 Tomáš Neuhort Daphne 0 1 0.0 5.0 49.82 3.01 V V
13 069914 Magda Pořická Chuck Ricco Od Bobří Řeky 0 0 8.5 8.5 58.5 2.56 VD VD
14 053313 Ivana Pořická Eleanor 1 1 0.0 10.0 45.76 3.28 VD VD
15 Jana Juhásová Aimie Jet Bat 1 1 5.16 15.16 55.16 2.72 VD VD
16 064713 Blanka Lauterbachová Tina 1 0 11.19 16.19 61.19 2.45 D D
17 043307 Blanka Lauterbachová Terry 1 1 16.53 26.53 66.53 2.25 BO BO
18 002109 Zuzana Mazurková Baraka 3 2 2.63 27.63 52.63 2.85 BO BO
19 071412 Daniela Martinková Baldini Ricardo Bohemia 1 0 23.22 28.22 73.22 2.05 BO BO
DIS 051915 Daniela Martinková Beny Ricardo Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 080009 Antonín Palata Angie Sea of Stars DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 072511 Jana Šůstalová Matýsek DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 082014 Monika Němcová A3Ch Beatrise DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 028309 Pavlína Guricová A3Ch Amálka Elli Rescator DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 029712 Kateřina Hižnajová Csardas Via Bohemica DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO