Cz En

Agility kl.

  1. Datum: 29. 08. 2014
  2. Závod: Beroun - Agility víkend - OK - Noční hrátky
  3. Rozhodčí: Glabazňa, Tomáš (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 49.0 s
  6. Maximální čas: 98.0 s
  7. Délka: 172.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 22
  10. Postupová rychlost: 3.5 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 075411 Zuzana Pacáková Kind of Crazy Černý faun 0 0 0.0 0.0 35.47 4.85
2 068912 Denisa Kopecká A3Ch Babů Long Princess de H4P 0 0 0.0 0.0 39.0 4.41
3 067609 Jitka Krejcárková Ax-agility Bohemia Alké 0 0 0.0 0.0 39.38 4.37
4 001811 Petr Vajgl A3Ch Terry 0 0 0.0 0.0 41.71 4.12
5 043508 Daniela Borůvková A3Ch Iris ze Sváškova dvora 0 0 0.0 0.0 42.66 4.03
6 031614 Denisa Lajmarová Alejandra Amaya Buenos Hermanos 0 0 0.0 0.0 42.9 4.01
7 037813 Jaroslav Frančík A3Ch Atis Elita Triumphans 0 0 0.0 0.0 45.6 3.77
8 032907 Petra Vaverková A3Ch Bart 0 0 0.0 0.0 46.31 3.71
9 010709 Barbora Doudová Mates 0 0 1.19 1.19 50.19 3.43
10 066611 Alena Podrazká Lucifer od Prachovských skal 0 0 4.16 4.16 53.16 3.24
11 Vetráková Zuzana Baria Isis malý Šúr 1 0 0.0 5.0 39.94 4.31
12 030813 Petr Pacák Kissing Katty z Jeřeně 0 1 0.0 5.0 40.22 4.28
13 018312 Nella Semecká A3Ch Maggie 1 0 0.0 5.0 42.75 4.02
14 060412 Petra Nosková Di Piccola Amazonka 1 0 0.0 5.0 44.97 3.82
15 070712 Barbara Matějková Ammy 1 0 0.0 5.0 48.15 3.57
16 075912 Václav Borůvka A3Ch Gréta Garbo Drofa 0 1 0.0 5.0 48.75 3.53
17 Giel Jitka Ginger Mandylion 1 0 1.44 6.44 50.44 3.41
18 072511 Jana Šůstalová Matýsek 1 0 1.72 6.72 50.72 3.39
19 072711 Renata Bartóková Ady 1 0 2.56 7.56 51.56 3.34
20 006612 Martina Binarová Darsy Elita Triumphans 1 1 0.0 10.0 47.09 3.65
21 011208 Petr Vajgl A3Ch Luccy 2 0 0.0 10.0 47.25 3.64
22 007512 Veronika Mračková Arianka 0 1 6.7 11.7 55.7 3.09
23 004811 Květa Sálusová Amy Sobasan 2 1 4.6 19.6 53.6 3.21
DIS 059612 Lenka Brojová A3Ch Riči Bri-Col Black and White DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 013813 Martina Šycová Chriso Magická hvězda DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 042613 Kristýna Hroníková Lancelot Paleur DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 071412 Daniela Martinková Baldini Ricardo Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 022310 Michaela Glossová Aimee Gee Runique DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 066011 Miroslav Lukeš Chane Golden Baby Radeto DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 076309 Aneta Pechoušková Hillary Dark Cloud DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 069511 Šárka Šandová Ally Rychlá tlapka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 066311 Andrea Novotná Angie Andreas Pop Bernie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 022210 Michaela Glossová A3Ch Asset Mojo Runique DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 007811 Marta Němcová A3Ch Everett Black King Půlnoční svit DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 031510 Jana Šedivá A3Ch Yasmin Šedý vévoda DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 002209 Andrea Novotná Bernie Andreas Dresdens Bomba DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 046010 Petra Vaverková A3Ch Easter Elfie Koryfej DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS