Cz En

Agility

  1. Datum: 04. 01. 2015
  2. Závod: Louny - O sněhovou vločku
  3. Rozhodčí: Grygar, Antonín (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 43.0 s
  6. Maximální čas: 70.0 s
  7. Délka: 164.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 22
  10. Postupová rychlost: 3.81 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 035310 Aneta Grygarová A3Ch Daithi Gee Fort Victory 0 0 0.0 0.0 39.24 4.18 V V
2 055208 Jana Dušková A3Ch Crazy Charlie Mintaka 0 0 1.8 1.8 44.8 3.66 V V
3 041211 Kristýna Hávová Let me think Black Chevers 0 0 5.48 5.48 48.48 3.38 V V
4 043113 Nikola Vitulová A3Ch Little Chip Dajavera 0 1 4.67 9.67 47.67 3.44 VD VD
5 037511 Nikola Vitulová Bruno od Dupíků 0 0 12.29 12.29 55.29 2.97 VD VD
6 085009 Jakub Dobiáš Indiana Jones Aibara 1 0 8.8 13.8 51.8 3.17 VD VD
7 073711 Ivana Francová Ideal Crazy Bohemia Alké 1 0 9.42 14.42 52.42 3.13 VD VD
8 059712 Lenka Hlaváčková Sem 1 0 10.47 15.47 53.47 3.07 VD VD
9 012212 Lucie Zochová A3Ch Crazy Black MM 1 1 8.12 18.11 51.12 3.21 D D
10 007108 Vladimíra Čištínová A3Ch Vast Bohemia Alké 2 1 3.23 18.23 46.23 3.55 D D
11 078511 Jan Lukáš Better Beware Diandra 1 1 9.14 19.14 52.14 3.15 D D
12 012412 Eva Hrušková Enny 1 0 16.22 21.22 59.22 2.77 D D
13 002114 Ivana Vošahlíková A3Ch Ozzy Happy Bohemia Alké 2 1 6.67 21.67 49.67 3.3 D D
14 063812 Ivana Vošahlíková Angie 4 0 3.05 23.05 46.05 3.56 D D
15 030913 Tereza Rulfová Andy Black Vermiko 4 0 7.84 27.84 50.84 3.23 BO BO
16 022814 Jaroslav Šafařík Tiffany Diandra Rockin K's 3 1 13.86 33.86 56.86 2.88 BO BO
17 037414 Martina Hodková Claim to Fame Diandra 4 1 16.76 41.76 59.76 2.74 BO BO
DIS 044014 Ivana Francová Alla Marcía z Údolí květin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 057614 Eliška Hornofová Frisco-Finn Navi Island DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 021511 Jan Kadlec Granada Chocolate Frances DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 002713 Aneta Grygarová A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 027712 Jana Dušková Baby Pepina Graceful Avalanche DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 057708 Aneta Grygarová A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 051613 Rostislav Novotný Brian Valkar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 002312 Jan Kadlec By the Request Diandra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 026211 Iveta Dobiášová Grumble RM Sting z Černobílých DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 007814 Pavel Henzl A3Ch Attack Black Mount Mckinkey DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 079311 Kateřina Hudečková Beyond Belief Diandra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 074711 Martina Hodková Bred By Diandra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 021510 Pavla Šerclová Angi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 062612 Jana Dobiášová Quip Gulden Land DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 061112 Jaroslav Šafařík A3Ch Am I Full of Secret Energy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 042312 Kristýna Hávová Quincy Agatha z Lukovského dvora DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 007008 Andrea Špalková Destiny Restless Heart DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 033414 Renata Ďoubalíková Omen Star Aknel Top DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 029312 Kateřina Provazníková Flo z Chotyně DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 079614 Lenka Hajná Bono z Kraje Thurn Taxisů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 053913 Zdeňka Šafaříková Credit to Diandra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 082114 Žaneta Klánová Best Z Bengasu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 081812 Martina Kučerová Cesy Vernika z Vysočiny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 311213 Ilona Machová Marty DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 043111 Kateřina Provazníková Amálka Farma Želichov DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 074714 Lucie Rysková Adar z Újezda nad Lesy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS