Cz En

AGILITY

  1. Datum: 24. 10. 2010
  2. Závod: Hlučín - IX. Podzimní Hopsinky
  3. Rozhodčí: Glabazňa, Tomáš (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 43.0 s
  6. Maximální čas: 86.0 s
  7. Délka: 161.0 m
  8. Velikost: M
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 3.74 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 002807 Michaela Kvapilová Verra ze Shetlandů 0 0 0.0 0.0 37.67 4.27 V V
2 035207 Venuše Kopřivíková A3Ch Aramis Amor Real 0 0 0.0 0.0 39.13 4.11 V V
3 029504 Adriana Slezáková A3Ch Timi 0 0 0.0 0.0 41.95 3.84 V V
4 012406 Veronika Nováková Dina 0 0 3.0 2.89 45.89 3.51 V V
5 015108 Denisa Kopřivíková A3Ch Black-Magic Amor Real 1 0 0.0 5.0 38.68 4.16 V V
6 008809 Klára Tioková Antonín z Karlovy chalupy 0 1 0.0 5.0 39.31 4.1 V V
7 038106 Barbara Sajdoková A3Ch Zafír Bogárka Gondüzö - Alkonyat 0 1 0.0 5.0 39.84 4.04 V V
8 029609 Magda Zajacová Beware Devilkin Tantum Auri 0 1 2.0 7.07 45.07 3.57 VD VD
9 066409 Lucie Sovová Diraen Dori z Lórienu Moravia 0 0 10.0 9.87 52.87 3.05 VD VD
10 Vetráková Zuzana Aria Clea Malý Šúr 0 2 3.0 13.28 46.28 3.48 VD VD
11 019605 Gabriela Kočvarová Dvořáková Viki 0 1 9.0 13.6 51.6 3.12 VD VD
12 045309 Lucie Khýrová Ashley Chlupaté štěstí 1 1 5.0 14.54 47.54 3.39 VD VD
13 019108 Jitka Volfová A3Ch Endží 3 0 0.0 15.0 41.73 3.86 VD VD
14 030606 Marie Pumprlová Danny 1 1 8.0 18.27 51.27 3.14 D D
15 008710 Denisa Olšáková Rosalli Golden Yankee 0 1 15.0 20.07 58.07 2.77 D D
16 010608 Gabriela Kočvarová Dvořáková Body Sokolovská jednička 2 1 9.0 24.11 52.11 3.09 D D
17 031410 Bohuslava Miková Aneli Alexandria Gold 1 2 16.0 31.06 59.06 2.73 BO BO
DIS 002305 Igor Beneš A3Ch Cerberus Kraken of Aura DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 048308 Marie Pumprlová Bax DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 050907 Renáta Mojžíšková Bary DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 012410 Eliška Vernerová Jamboree Boramo Sole DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 066709 Radka Radecká Taifun Bohemia Platina DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 009709 Eva Mikurdová Delissa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 076109 Anna Tynklová (Pumprlová) Peggy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000406 Eliška Dolníčková Hiris Zwi-le-ro DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 019208 Adéla Havlíková A3Ch Kiss The Rain Kelečský poklad DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 030409 Martina Gerhardová Ziziko Brakemon DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 030709 Petra Doláková A3Ch Eliška DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 051210 Gabriela Hroteková Elen Diel Koryfej DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 032308 Magda Zajacová Flash ze Zámecké zahrady DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 070109 Lucie Velanová Cora Val-Rico DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 068709 Ivana Šebová Corvetta Z Tylenu Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 078509 Eva Koníčková Tobiáš DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 028605 Bohuslava Miková Aretusa Metuje DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 030310 Hana Maczková Ax DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 136100 Magda Zajacová Bórin z Lorienu Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS