Cz En

1. Agility

  1. Datum: 30. 08. 2014
  2. Závod: Přerov - Trojboj „Truhla mrtvého časoměřiče“
  3. Rozhodčí: Pánková, Lenka (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 57.0 s
  6. Maximální čas: 90.0 s
  7. Délka: 199.0 m
  8. Kategorie: A2
  9. Velikost: L
  10. Počet překážek: 21
  11. Postupová rychlost: 3.49 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 009513 Gabriela Vacíková A3Ch Afree Sky Trip 0 0 0.0 0.0 40.08 4.97 V V
2 040212 Jana Koutníková Aillie Moravian Gate 0 0 0.0 0.0 46.99 4.23 V V
3 079211 Ivana Němečková Jolie Jersey Starý Machnáč 0 0 0.0 0.0 47.92 4.15 V V
4 002313 Anna Pospíšilová Roca Gulden Land 1 0 0.0 5.0 36.86 5.4 V V
5 015910 Dita Vanduchová XARA z Hückelovy vily 1 0 0.0 5.0 40.09 4.96 V V
6 064613 Petra Macáková Dizzy Day Devil of Highland 1 0 0.0 5.0 43.99 4.52 V V
7 005612 Lenka Šulíková A3Ch Cool Mint Blossom Garden´s 1 0 0.0 5.0 44.33 4.49 V V
8 080711 Klára Bojdová Honey Black Extra Temperament 0 1 0.0 5.0 51.58 3.86 V V
9 028612 Markéta Klanduchová Exceptional Kazari Toyo-Ken 1 0 0.0 5.0 52.77 3.77 V V
10 087512 Alena Semelová Andy Od Libota 1 0 3.04 8.04 60.04 3.31 VD VD
11 014012 Hana Zemánková Erin Silver z Henrisaru 1 0 3.42 8.42 60.42 3.29 VD VD
12 066412 Markéta Jahodová Baby Pepper z Ohromujícího světa 2 0 0.0 10.0 38.54 5.16 VD VD
13 036614 Michaela Mlčochová Annie z Kosteleckých Humen 2 0 0.0 10.0 39.21 5.08 VD VD
14 060311 Eva Panáčová Amazon Annie Devil of Highland 2 0 0.0 10.0 42.75 4.65 VD VD
15 049811 Monika Prokopová Jamma Simply Divine 1 1 0.0 10.0 44.88 4.43 VD VD
16 020512 Adam Sanetrník Cool Flame Wonderfull Dream 2 1 0.0 15.0 44.2 4.5 VD VD
17 023013 Zuzana Jašková Amia Valkar 2 1 0.0 15.0 44.47 4.47 VD VD
18 048508 Zuzana Jašková Connie Mladá Živa 3 2 0.0 25.0 48.9 4.07 D D
DIS 011114 Ivana Ondrušová Apolo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 071112 Jana Proroková I'Bono Kiaora DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 067009 Kamila Ševčíková Admit Beauty Near Future DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 064112 Peter Paško Cardif Bashmar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000211 Radka Podmolová Puma z Hückelovy vily DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 019913 Jiří Mlčoch Diley z Temného hvozdu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 050712 Kateřina Glogarová Jimina Alta Escuela DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO